لذت خوردن خوشمزه ترین غذاهای ایتالیایی در ثمن

0

معرفی رستوران فست فود ثمن

 

برای کسانی در منطقه فرشته زندگی می کنند ثمن یکی از خوشنام ترین و خوشمزه ترین فست فودی های منطقه است. این رستوران سالهاست که با منوی متنوع و لذیذش به یکی از پرطرفدارترین رستوران های خیابان فرشته تبدیل شده است.

کیفیت مواد اولیه، روش پخت سالم و تنوع غذاها دلایلی است که ثمن را جز گزینه های تست فست فود ایتالیایی قرار می دهد. برخلاف منطقه جغرافیایی این رستوران، قیمت منو کاملا معقول است و از قیمت های فضایی دیگر رستوران های خیابان فرشته در ثمن خبری نیست. حتی حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده هم دریافت نمی شود.

ظرفیت رستوران تنها 40 نفر است اما فضای دلبازی دارد. میز و صندلی ها با فاصله های خوبی از هم چیده شده اند و دکوراسیون و نورپردازی، فضایی آرامش بخش و صمیمی خلق کرده است.

استفاده از نیمکت چوبی رستورانی، ثمن را بسیار جذاب و خاص کرده است، نیمکت هایی به شکل نیمکت های دوران دبستان!

جالب است.

منوی ثمن شامل انواع پاستا، لازانیا، پیتزا، ساندویچ، غذای اصلی، پیش غذا، سالاد می شود. گران ترین غذا استیک مخصوص ثمن با 55000 تومان قیمت است. ثمن پارکینگ اختصاصی ندارد ولی در اطراف آن به راحتی جای پارک پیدا می شود. همچنین می توان برای برزاری یک جشن دوستانه و دورهمی، رستوران را رزرو نمود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تماس رستوران ثمن ارتباط برقرار کنید.

آدرس فست فود ثمن:

خیابان فرشته، روبروی کوچه چناران، پلاک 34  — 02122052977

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

فست فود ثمن

اشتراک:

نظرات بسته اند