مسکن مهر متقاضی ندارد!

0

خرید خانه از آن کارهایی است که نیاز به مشاوره دارد. اگرچه در هر محله ای حداقل یک مشاور املاک وجود دارد که به خوبی به املاک اطرافش واقف است اما عده ای باز هم خود سر عمل میکنند و طعم تلخش را هم میچشند.

سالهای گذشته متقاضیان مسکن مهر بدون مشاوره اقدام به پیش خرید این املاک در تهران میکردند و نتیجه اش هم چیزی جز انتظاری چندین ساله برای دریافت خانه نبوده. حالا آنقدر مردم از مسکن مهر هراس دارند. که بیش از 60 درصد مسکن مهر بینالود بدون تقاضا مانده است.

حمیدرضا یزدانی مدیرعامل شهر جدید بینالود، در حاشیه همایش فرصت های سرمایه گذاری اظهار کرد: در شهر جدید بینالود سه هزار و 700 واحد مسکن مهر بارگزاری شده که از این تعداد دو هزار و 200 واحد (60 درصد) فاقد متقاضی است.

یزدانی با اشاره به اینکه افزایش 10 میلیون تومانی وام در افزایش متقاضیان تأثیرگذار بوده، گفت: سال گذشته فقط 36 متقاضی برای مسکن مهر داشتیم اما امسال 300 نفر در انتظار امضای قرارداد پیش فروش هستند.

مسکن مهر متقاضی ندارد

مسکن مهر متقاضی ندارد

وی با اشاره به اینکه هر واحد مسکونی با احتساب آورده متقاضیان 50 میلیون تومان هزینه ساخت دارد، اظهار کرد: سال گذشته دو مدرسه در پرژه های مسکن مهر به بهره برداری رسید امسال نیز دو مدرسه دیگر تکمیل و افتتاح می شود.

مدیرعامل شهر جدید بینالود همچنین از اتصال شهر جدید بینالود به قطار شهری مشهد و راه آهن سراسری براساس مصوبات مشهد 2017 خبر داد و افزود: حدود دو هفته قبل کریدور این پروژه مشخص و به تأیید راه آهن رسید، نقشه برداری این کریدور نیز به زود آغاز می شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند