هدفون Pixel Buds جدیدترین فناوری ترجمه گوگل

0

گوگل از جدیدترین هدفونش به نام Pixel Buds رونمایی کرد. هدفونی که بوسیله آن میتوان به مترجم آنلاین گوگل نیز دست یافت. این هدفون قادر است مکالمه بین دو نفر را که با زبان متفاوتی هستند به صورت آنی و با ترجمه به وسیله گوگل ترنسلیت، ترجمه کند.

پیکسل بادز از ماه نوامبر با قیمت 159 دلار در رنگ بندی جذاب وارد بازار می شود. این هدفون را می توان با رنگ گوشی های پیکسل 2 و پیکسل 2 ایکس ال ست کرد.

گوگل اشاره کرده است که دارندگان گوشی های پیکسل به طور ویژه ای می توانند از ترجمه ی هم زمان پیکسل بادز و گوگل ترنسلیت استفاده کنند. هدفون گوگل می تواند صدای پخش شده را تشخیص دهد و در لحظه آن را به زبان مورد نظر ترجمه کند. زمانی که شخص مقابل صحبت می کند، می توانید ترجمه ی آن را در گوش خود بشنوید.

هدفون های جدید گوگل قابلیت های زیادی دارند که از جمله این قابلیت ها می توان به ترجمه فوری بین چهل زبان مختلف با استفاده گوشی هوشمند پیکسل 2 اشاره نمود.

Pixel Buds هدفون

Pixel Buds هدفون

آدام چامپی، مدیر تولید گوگل برای پیکسل بادز، در وبلاگ شرکت مورد بحث نوشت:

«این محصول مانند این است که یک مترجم شخصی را همراه خود به همه جا ببرید. فرض کنید که در ایتالیا هستید و می خواهید یک نوع پاستا سفارش دهید. کافی گوشی را سمت گوش راست نگه دارید و بگویید به من کمک کن ایتالیایی حرف بزنم.»

این نخستین باری نیست که گوگل تلاش می کند توانایی ترجمه واقعی بین زبان های مختلف را امتحان کند. نظر شما در مورد جدیدترین هدفون گوگل چیست؟

اشتراک:

نظرات بسته اند