معرفی مهم ترین تجهیزات فست فود

0

درست است که برای داشتن یک فست فود باید به خرید انواع صندلی فست فود دقت کرد، اما تجهیزات کا خرید تجهیزات فست فود مدرن بهتر است که در ابتدا آن ها را بشناسیم. در ادامه ی مطلب زیر به بررسی و معرفی برخی از این تجهیزات می پردازیم. با سی اس وب همراه باشید.

تجهیزات فست فود

ماشین ظرفشویی

یک ماشین ظرفشویی صنعتی برای آشپزخانه های بزرگ فست فود ها و رستوران ها بسیار ضروری است. چون شستن ظرف ها توسط اشخاص بسیار سخت می باشد. ماشین ظرفشویی با کیفیت می تواند بسیاری از سختی های رستوران داری را رفع و رجوع کند. با استفاده از ماشین ظرفشویی می توانید در زمان شستشو صرفه جویی کنید. به همین ترتیب احتمال شکسته شدن ظروف به حداقل می رسد. شستن ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی در خیلی موارد می تواند بسیار بهداشتی باشد. قیمت ماشین های ظرفشویی با توجه به تعداد ظرفی که در آن جای میگیرد, بستگی دارد.

ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی

دستگاه همبرگر زن صنعتی

از دستگاه همبرگر زن صنعتی به منظور فرم دادن گوشت و تهیه همبرگر استفاده می شود. این دستگاه به انواع مختلفی نظیر همبرگر زن دستی, همبرگر زن اتوماتیک و همبرگر زن تمام اتوماتیک تقسیم می شود.

خمیر پهن کن

برای پخت پیتزای با کیفیت نیاز به دستگاه خمیر پهن کن دارید. تمامی فست فود ها خمیر پیتزای خود را خودشان آماده می کنند. به همین دلیل داشتن یک دستگاه خمیر پهن کن نیاز دارند. خمیر مناسب برای پیتزا, در کیفیت و مزه و طعم آن نقش بسیار مهمی دارد. از این دستگاه جهت آماده سازی خمیر پیتزا پیش از ریختن مواد بر روی آن استفاده می کنند.

خمیر پهن کن

خمیر پهن کن

دستگاه سرخ کن سیب زمینی

یکی از مهم ترین مواد غذایی که در همهی فست فود ها و پیتزایی های مدرن قرار دارد, سیب زمینی است. به همین ترتیب وجود دستگاه سیب زمینی سرخ کن در فست فود ها بسیار لازم و ضروری می باشد. اکثر افراد اغلب اوقات همراه فست فود و ساندویچ خود, سیب زمینی سرخ کرده نیز سفارش می دهند. این دستگاه قادر است در مدت زمان خیلی کوتاه سیب زمینی سرخ کرده زیادی را آماده کند. این دستگاه به صورت کاملا بهداشتی و از جنس استیل می باشد که کاملا بهداشتی است. این استیل کاملا ضد زنگ می باشد که موجب می شود, بتوانید به طور طولانی مدت و مداوم از آن استفاده نمایید.

مشخصات فنی دستگاه سرخ کن سیب زمینی

– ابعاد دستگاه : 110*65*37.5 سانتی متر

– ظرفیت مخزن : 17.5 لیتر

– مصرف گاز : 0.3 متر مکعب
– شیر ترموستات و ترموکوبل
– وزن : 47 کیلوگرم
– دارای مخزن استیل و 2 سبد
– مخزن تخلیه روغن به همراه صافی
* ماندگاری بالای روغن به واسطه حرارت غیر مستقیم که از سوختن آن جلوگیری می کند .

اشتراک:

نظرات بسته اند