10 بازی برتر اندروید 2017

0

گوشی های اندرویدی حالا بیشتر به عنوان یک گیم پلیر یا دوربین حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند تا برای تماس. همانطور که می دانید بازی های گرافیکی موبایل چیزی نیستند که بتوان به سادگی از آنها دل کند و واقعیتش را بخواهید برخی از آنها اعتیاد آور هستند.

هر ساله تعدادی از بازی ها به عنوان بهترین بازی های اندروید انتخاب می شوند امسال هم شاهد رقابت بازی های بسیاری بودیم که انتخاب به عنوان بهترین واقعا کار دشواری است. در ادامه 10 مورد از برترین های این زمینه را که دانلود و نصب بیشتری نسبت به سایر بازی ها داشته اند را معرفی می کنیم. نبودن نام یک بازی در این لیست دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست!

Pokemon Duel -1

Pokemon Duel

Pokemon Duel

بازی پوکمون که آخرین نسخه از این بازی در 2017 است محبوبیت بسیاری دارد. که به سبک استراتژیک و بسیار هیجان انگیز می باشد! نسخه های قبلی بازی با نام پوکمون گو در سال گذشته بسیار محبوب شدند.

Lords Of The Fallen-2

Lords Of The Fallen

Lords Of The Fallen

با نصب این بازی در نقش یک قهرمان با انواع سلاح ها با هیولا مبارزه می کنید آنهم هم در یک بازی جدید اندروید 2017 با گرافیک بالا! بهترین بازی های اندرویدی از سبک مبارزه ای همیشه پر طرفدار هستند.

Fruit Ninja- 3

Fruit Ninja

Fruit Ninja

این بازی نیازمند سرعت و مهارت است تا با نصف کردن میوه ها امتیاز گرفت. همانطور که با شمشیر سامورایی در حال نصف کردن میوه ها هستید مواظب بمب ها باشید که شما را از بین نبرند!

The Room Three- 4

The Room Three

The Room Three

سری بازی های The Room از بهترین بازی های اندروید پازلی هستند که آخرین قسمت آنهم هم امسال منتشر شد! یک اتاق که اشیای درونش رو با یک سری اسرار و رموز باید پیدا کنید. یک بازی مرموز و گیج کننده که با پازل های منطقی همراه شده و مجذوب گرافیک آن خواهید شد.

Star Knight- 5

Star Knight

Star Knight

استودیوی بازی سازی Left Right برای دستگاه های اندروید یک بازی اکشن و شوالیه ای را در سال 2017 ارائه کرد! بازیکن یک شوالیه با شمشیری در دست است که در محیط های مختلف با دشمنان مبارزه می کند. اگر اهل بازی های مبارزه ای هستید در مورد دانلود این بازی تردید نکنید.

Slither.io- 6

Slither.io

Slither.io

از جدیدترین بازی های اندروید 2017 این بازی تکامل یافته مارهاست که ورژن های قدیمی آن را حتما دیده اید، مارها با بلعیدن بزرگتر می شوند! در این سری می شود به صورت آنلاین با دیگر بازیکنان رقابت کرد و مارهای دیگر را از بین برد. رقابت نفس گیرتر شده بیشتر مواظب باشید!

Galactic Nemesis- 7

Galactic Nemesis

Galactic Nemesis

اگرچه تیر اندازی در فضا یک بازی ساده است. و با تیراندازی و هدف گیری در کهکشان به جمع اوری سکه می پردازید. اما بدون شک این بازی اعتیاد آور است و 4 سطح دارد که تنها سطح اول رایگان است.

Unkilled- 8

Unkilled

Unkilled

طرفدارهای بازی های فانتزی- زامبی در 2017 هم یکی از جدیدترین بازی های اندروید را تجربه کردند! در بیش از 300 ماموریت باید زامبی ها و غول های متفاوت را با سلاح هایی که در مسیر به دست میاورید نابود کنید. چه چیزی از این هیجان انگیز تر؟

A Boy and His Blob- 9

A Boy and His Blob

A Boy and His Blob

قبلا در پلتفرم سوپر نینتندو این بازی وجود داشته و در 2017 نسخه جدید اندروید این بازی هم عرضه شده! گیمر یک پسر نوجوان است که باید حاکم بد را از بین ببرد و دنیا رو نجات بدهد. بازی سراسر معما و هیجان انگیز است. اگر احساس می کنید شما همان کسی هستید که باید دنیا را نجات دهید درنگ نکنید.

Reigns- 10

Reigns

Reigns

در لیست جدیدترین بازی های اندروید یک بازی ماجراجویی و اکشن داریم که گیمرها باید با هوش خودشون یک قلمرو پادشاهی را اداره کنند! بدون شک هیچ کسی از شاه شدن و گرفتن تصمیمات مهم بدش نمی آید. با دانلود این بازی شاه سرزمین خود شوید!

اشتراک:

نظرات بسته اند