یک کف پوش مناسب برای آشپزخانه

2

چیدمان آشپزخانه برای بسیاری از خانم ها مهم است، به این صورت که هزینه های زیادی برای خرید میز غذاخوری و صندلی غذاخوری می کنند. چرا که بسیاری از خانم ها گمان می کنند که هر چه قیمت میز غذاخوری و این دست وسایل بیشتر باشد، بر جلوه ی آشپزخانه ی آن ها افزوده می شود.
اما حقیقت شاید کمی با این موضوع فرق داشته باشد. گاهی باید به غیر از وسایل، به سایر نکات آشپزخانه هم توجه کنیم. مثلا به جای توجه به قیمت میز غذاخوری، به کف پوش توجه کنیم.
ما در این مطلب قصد داریم بهترین کف پوش آشپزخانه به شما معرفی کنیم.

 

یک کف پوش مناسب برای آشپزخانه

یک کف پوش مناسب  آشپزخانه

معرفی کف پوش مناسب آشپزخانه

تعدادی از خانم های خانه دار، مایلند که از همان کف سرامیکی زیبای آشپزخانه به بهترین شکل ممکن بهره ببرند، اما آن ها هم می دانند که این کف سرامیکی کمی دردسر ساز است:

یک اینکه مرتب باید یک تی دست گرفت و تمیز کاری کرد و لکه ها را پاک کرد.
دو اینکه احتمال شکستن ظرف و لیوان روی کف سرامیکی بیشتر است.
سه اینکه همین میزغذاخوری که روی کف سرامیکی قرار می دهید به راحتی سر می خورد و جا به جا می شود.
احتمال سر خوردن خودتان هم زیاد است.

پس نتیجه می گیریم که بد نیست که یک کف پوش برای آشپزخانه انتخاب کنید.

چه کفپوشی انتخاب کنیم؟

اگر فرشی کف آشپزخانه پهن کنید، روی بستر سرد سرامیکی یک پوشش نرم ایجاد می کنید که فشار کمتری به کمر حین ایستادن طولانی مدت وارد می کند.
اما فرش دردسرهایی دارد و آن این است که کثیفی و باکتری به راحتی لا به لای فرش خانه نفوذ می کند و زحمت تمیز کردنش بیشتر است.
یک انتخاب مناسب برای کف پوش آشپزخانه، کف پوش های چوبی پنبه ای هستند. این کف پوش ها نرم و اسفنجی هستند و هم زیبا هستند و هم به راحتی تمیز می شوند. اما یکی از معایب آن، سطح متخلل آن است که در برابر چنگال حیوانات خانگی به راحتی خراشده می شود.اما اگر حیوا خانگی ندارید به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. من یه فرش انداختم سفید و قهوه ای که با رنگ کابینت ها جور باشه ولی مرتب ظاهر کثیفی داره و هر قدر هم چارو برقی می کشم باز یک ساعت بعد همونطوریه! واقعا چه باید کرد؟

  2. خب دوست عزیز نباید این جور کف پوش استفاده می کردی. کف پوش آشپزخانه اصلا نباید فرشی باشه . باید یه موکت نازک انتخاب می کردی که راحت تمیز بشه