یک کتاب صوتی خوب برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار

0

برای اینکه بتوانید در هر کاری موفق شوید، میبایست علم و اصول مربوط به آن کار را به دست آورید. این ، مربوط به تمام حوزه هایی میشود که قصد فعالیت در آن را دارید.
یکی از موضوع هایی که در چندین دهه ی اخری مورد توجه بسیاری قرار گرفته است، حوز ی استارت آپ و کار آفرینی است. برای اینکه بتوانید فرد موفقی شوید، میبایست یا از تجربیات دیگران استفاده کنید یا اینکه خود را به تمام آزموده ها و دانستنی های لازم مربوط به کسب و کار مجهز و مسلح کنید.
شاید نتوانید تمام افرادی را که در کسب و کار خود موفق بوده اند را جمع کرده و با آنها مشورت کنید، اما شاید بتوانید با خواندن یک کتاب، تمام آنچه را که مربوط به کار آفرینی و کسب و کار موفق است را بیاموزید. در ابتدا بهتر است با مفهوم کار آفرینی آشنا شوید.
کار آفرینی مجموعه ای از ایده ها و تفکران نوین است که تنها در یک علم نمیگنجد و محققان بسیاری در این مفهوم اظهار نظر کرده اند. در کل کار آفرینی از ایده های نوین و متفکرانه استفاده میکند و با تجهیز منابع به تولید محصول و خدمات میپردازد. برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید.

مفهوم کارآفرینی و معرفی یک کتاب

اما حال برای اینکه بتوانید از تجربیات تلخ افراد موفق که شکست هایی را پشت سر گذاشته اند را تجربه نکنید، به شما پیشنهاد میکنیم کتاب صوتی نوپای هفت روز استارت آپ را تهیه کنید و با تجربه ی دن نوریس که تا رسیدن به موفقیت، شگست های زیادی را متحمل شده است، آشنا شوید. با گوش دادن به این کتاب شما میتوانید در کمترین زمان تجربه های زیادی را به دست آورید و دلایل شکست و موفقیت این فرد را تا رسیدن به هدف در یابید.

نوپای هفت روزه استارت آپ

نوپای هفت روزه استارت آپ

اشتراک:

نظرات بسته اند