یلدا با پونیشا

0

پنج شنبه 30ام آذر ماه، طولانی ترین شب زمستان و شب یلدا، ششمین سالگرد تاسیس وب سایت پونیشا به عنوان وبسایت استخدام آنلاین بوده و تیم تخصصی پونیشا به همین مناسبت تخفیفات ویژه ای برای این روز به کاربران خود اهدا کرده اند.

یلدا با پونیشا

یلدا با پونیشا

در وبلاگ پونیشا آمده است؛ ” 6 سال پیش شب یلدا شروع به کار کردیم، امروز برای هزاران فریلنسر درآمد ایجاد کردیم. هزاران پروژه ی کارآفرینان انجام شد. داستان های موفقیت زیادی برای کاربران ایجاد کردیم و توانستیم تاثیر گذار باشیم و این تنها چیزی ست که تیم ما را خوشحال و پرانگیزه نگه داشته تا با قدرت به جلو برویم.”
در واقع هم همین طور است. تیم پونیشا توانسته در مدت این 6 سال افراد بسیاری را به دورکاری و کسب درآمد رسانده و پروژه های بسیاری را از این طریق و با میانجیگری امن مالی به سرانجام برساند.
شاید در سال اول تعداد پروژه های ارسال شده به پونیشا چندان زیاد نبود. اما رفته رفته و با کسب اعتمادی که این وب سایت به سرعت موفق به دریافت آن شد، شمار پروژه ها نیز افزایش پیدا کرده و سیل برون سپاری ها به سمت فریلنسرهای مقیم پونیشا سرازیر شد.

راه اندازی نسخه ی موبایل پونیشا

نسخه ی موبایلی پونیشا در مراحل ابتدایی قرار داشته و روی پلت فرم های دسکتاپ، اندروید و آی او اس گسترش پیدا می کند.
در وبلاگ پونیشا اعلام شده؛ ” تصمیم داریم اپلیکیشن اندروید را تکمیل تر کنیم، اپلیکیشن دسکتاپ و ios را راه اندازی کنیم و سرویس های جدید مانند مسابقه و آزمون را به پونیشا اضافه کنیم.”
اما موضوع قابل توجه تخفیفات ویژه ای ست که به مناسبت شب یلدا و تقارن آن با سالگرد تاسیس پونیشا به کاربران این وب سایت ارائه می گردد. به این طریق که از امروز تا پنجم دی ماه هر روز یک کد 100 درصدی تخفیف در شبکه های اجتماعی پونیشا قرار داده شده و 10 نفر اول می توانند از این کد استفاده کنند.
پونیشا این خبر را به شکل زیر منتشر ساخته است:
” از امروز تا 5 دی ماه هر روز یک کد 100% تخفیف در شبکه های اجتماعی پونیشا انتشار داده می شود. 10 نفر اول می توانند از کد استفاده کنند سپس غیرفعال می شود. کدهای تخفیف در توییتر، تلگرام و اینستاگرام پونیشا با هم متفاوت هستند. یلدا را از طرف همه ی اعضای تیم پونیشا به شما تبریک می گوییم و برای شما آرزوی شبی خوش در کنار خانواده را داریم.”

برای کسب اطلاعات بیشتر به شب یلدا با پونیشا مراجعه نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند