کفش دست دوم خریداریم!

0

این روزها دنیای نت پر شده است از نیازمندیهای آنلاین که می توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را در آنها پیدا کنید. اگر دنبال خرید و فروش خانه باشید و یا بخواهید لباسهایتان را بفروشید تنها کافی است سری به دیوار تهران بزنید.

کاربران در دیوار تهران هرچه بخواهید برای خرید و فروش قرار داده اند، از یک جفت جوراب گرفته تا پنت هاوس چند صد میلیاردی. یکی از کالاهای مرسومی که در سایت دیوار برای فروش گذاشته می شود، کفش است.

کفش دست دوم در سایت دیواز

کفش دست دوم در سایت دیواز

برخی احترام زیادی برای پاهای خود قائل هستند و هزینه ی زیادی بابت خرید کفش می کنند. در این میان ممکن است از کفش چند صد هزار تومانی خود خسته شوند و آنرا در گوشه ای بلااستفاده قرار دهند. در این صورت ما یک پیشنهاد ساده داریم و آن گذاشتن کفش برای فروش در سایت دیوار است.

گذاشتن کفش دست دوم در سایت دیوار بسیار راحت است، فقط کافی است چند عکس باکیفیت از آن تهیه کرده و آگهی فروش را در سایت ثبت کنید. حتما قیمت منصفانه و معقولی برای کفش تعیین کنید تا سریع مشتری پیدا کرده و به فروش برسد.

اما در این میان یک سوال اساسی پیش می آید که آیا کفش دست دوم از لحاظ بهداشتی پیشنهاد می شود یا خیر؟ پاسخ ساده است کفش دست دوم از لحاظ بهداشتی اصلا مناسب نیست ولی می توانید آنرا کاملا بهداشتی کرده و از پوشیدن آن نهایت لذت را ببرید.

چطور کفش دست دوم را بهداشتی کرده و در دیوار تهران قرار دهیم؟

برای این منظور می توانید کفشی که قرار است در سایت دیوار قرار دهید را به خشکشویی بسپارید تا آنرا تمیز و بهداشتی تحویل شما دهد. بدون شک یک کفش آدیداس اصل ارزشش را دارد که برای شسشو به خشکشویی بدهید.

بدون شک اگر آنرا در منزل با استفاده از مواد شوینده ی خانگی بشویید ممکن است به کفشتان آسیب برسد. اما خشکشویی کارش شستشوی هر کالایی است که فکرش را می کنید حتی کفش!

خشکشویی ‌با شستشوی کفش‌ با مواد صنعتی در عین اینکه آنها را ضد عفونی می‌کند، مانع از باز شدن چسب‌ و درزهای کفش‌ می‌شود. اگر هم کفشتان از جنس چرم، خز یا وِرنی است، هرگز آن را در ماشین لباسشویی نیندازید. برای بخش بیرونی کفش آن را  دستمال کشیده و یا واکس بزنید؛ و برای پاکیزگی بخش داخلی از مقداری سرکه‌ ی سفید و دستمال استفاده کنید.

پس از اینکه از پاکیزگی کفشتان مطمئن شدید با اطمینان آنرا برای فروش در دیوار قرار دهید. اگر در دیوار تهران قرار دهید مطمئن باشید خیلی زود برای آن مشتری پیدا می شود. اما یک توصیه مهم؛ از آیدی به جای شماره تماس استفاده کنید چراکه هر تبلیغی در دیوار می تواند با سواستفاده ی برخی اشخاص روبه رو شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند