کشورهایی که می توانید در آن به راحتی فریلنسر موفقی شوید

0

اگر شما به فکر تغییر شغل هستید و می خواهید به عنوان یک فریلسنر به فعالیت کاری خود ادامه دهید، بدانید که تنها شما نیستید که ممکن است دست به فریلنسینگ بزند.
اما قبل از آنکه این کار را شروع کنید، این را در نظر بگیرید، نگاه کنید و ببینید که آیا جایی که زندگی می کنید، پتانسیل رشد شما به عنوان یک فریلنسر موفق را دارد یا خیر.
بنا بر آخرین تحقیقات صورت گرفته، هنگ کنگ یکی از بهترین کشورها برای کسانی است که می خواهند برای خود کار کنند و حرفه ی خود را به شکل فریلنسر ادامه دهند.

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

برای تعیین بهترین و بدترین مکان برای فریلنسرینگ، کارشناس بازار 57 کشور با توجه به هشت عامل مختلف ارزیابی کرده است. این ملاحظات شامل هزینه های زندگی، مالیات بر درآمد، دسترسی به اعتبار، سرعت اینترنت به طور متوسط، حمل و نقل عمومی، در دسترس بودن Wi-Fi رایگان، و سهولت کلی شروع یک کسب و کار بوده است.

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

کارشناس بازار یافت میانگین وزنی برای هر کشور با استفاده از داده ها از تمام عوامل یاد شده و هر کشور به یک نمره کل در نظر گرفت.

شهر خاورمیانه ای هنگ کنگ که پر است از آسمان خراش ، جایگاه شماره 1 را به خود اختصاص داد، به طور عمده به دلیل بنرخ مالیات پایین درآمد و دسترسی آسان به اعتبار این رتبه را از آن خود کرد.  بر اساس گزارش انجمن جهانی اقتصاد، فریلنسرها که به هنگ کنگ نقل مکان می کنند، امکاناتی مانند حمل و نقل به راحتی در اختیارشان قرار می گیرد و هزینه های کمتری پرداخت می کنند.

ایالات متحده در رتبه دوم قرار گرفت – بر اساس میزان امتیازات بالقوه برای دسترسی به اینترنت و دسترسی رایگان Wi-Fi – و پس از آن کره جنوبی در سوم قرار دارد.

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

کشورهای مناسب برای رشد فریلنسرها

10 کشوری که می توانید در آن فریلنسر موفقی باشید

هنگ کنگ
ایالات متحده
کره جنوبی
امارات متحده عربی
انگلستان
اسپانیا
نیوزلند
استونی
بلغارستان
جمهوری چک

اشتراک:

نظرات بسته اند