کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند

0

اشپیکل می گوید: کسی که از این رمان خوشش نیاید بهتر است هیچ کتابی نخواند.

کتاب مورد نظر کتاب مردی به نام اوه می باشد که در دسته ی دانلود کتاب رمان خارجی یکی از بهترین و پرفروش ترین پیشنهادها خواهد بود.

این کتاب در سال 2012 میلادی توسط فردریک بکمن نویسنده ی سوئدی تبار به رشته ی تحریر درآمده و به سرعت در تمام جهان مشهور شده و به زبان های زنده ی دنیا ترجمه گردید.

مردی به نام اوه

مردی به نام اوه

فیلمی نیز از روی کتاب مرده به نام اوه ساخته شده که اگر خرید کتاب را ترجیح ندهید، می توانید به تماشای فیلم زیبایی که از روی این کتاب ساخته شده بنشینید.

رقیب فیلم فروشنده اصغر فرهادی را در اسکار امسال ببینید

طبق گزارش 1pezeshk.com این فیلم رقیب اصلی فیلم فروشنده ی اصغر فرهادی در اسکار می باشد.

در 1pezeshk.com می خوانیم:

باید اعتراف کنم که فیلم مردی به نام اوه، با همه سادگی و شیرینی‌اش، از جهاتی می‌تواند فیلم فروشنده فرهادی را با چالش مواجه کند. کسی چه می‌داند شاید هیئت داوران هم از یک فیلم دوست‌داشتنی و صمیمی بیشتر از فیلمی از یک کشور خاورمیانه‌ای با پیچیدگی‌هاص خاص خودش، خوششان بیاید.

مردی به نام اوه

مردی به نام اوه

فیلم زندگی پیرمرد تا حدی چاق را به تصویر می‌کشد که در دنیای ماشینی و روباتیک‌شده، دیگر نیازی به او در یک کارخانه نیست. او که به تازگی همسر خود را به خاطر سرطان از دست داده، دیگر باید بیشتر وقت را در خانه صرف کند.

این پیرمرد، پوسته‌ای مقرراتی دارد و در بیشتر اوقات سعی می‌کند مهربانی و رقیق‌القلب بودن خود را در پشت منش مقرراتی و دیسیپلین شدید خود پنهان می‌کند.
کاری که البته خیلی راحت با اضافه شدن یک زوج ایرانی- سوئدی، دیگر نمی‌تواند به آن ادامه بدهد و وقتی سررشته تظاهر به «سنگی» بودن از دست این پیرمرد، خارج می‌شود، دیگر در طول فیلم شاهد مهربانی‌های او هستیم.

با وجود زیبایی و تاثیر گذاری بی اندازه ی این فیلم و بازی قابل ستایش رولف لاسگارد در نقش پیرمرد، اما باز هم توصیه می کنیم که حتما نسخه ی کاغذی این رمان زیبا و ماندگار را مطالعه کنید. زیرا این قانون همیشگی را نباید از یاد برد که متن کتاب بارها به یاد ماندنی تر و تاثیر گذار تر از فیلم بوده و بیشتر در روح خواننده اثر می کنند.
برای خرید نسخه ی کاغذی این کتاب به صورت آنلاین به سایت دیجی کالا مراجعه کنید و اگر مایل به دریافت نسخه ی الکترونیکی مردی به نام اوه هستید نیز، به بخش دانلود کتاب رمان خارجی در سایت فیدیبو مراجعه نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند