پتروشیمی مهاباد موفق به کسب سه گواهی ایزو شد

0

ایزو اصلی ترین معیار استاندارد بودن یک سازمان و تولیدی است که پتروشیمی مهاباد توانست با اخذ سه گواهینامه بین المللی ایزو تعهد خود به ایمنی و محیط زیست را بیش از پیش ثابت کند.

به گزارش سی اس وب به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، پتروشیمی مهاباد همزمان با افزایش تولیداتش، موفق به دریافت سه گواهینامه بین المللی شد. دستاورد جدید پتروشیمی مهاباد تعهد به ایمنی و محیط زیست آنرا عملا نشان می دهد.

پتروشیمی مهاباد و اخذ سه گواهی ایزو

پتروشیمی مهاباد و اخذ سه گواهی ایزو

در این راستا خانم خوشنویسان، نماینده ی مدیریت در ایزو گفت: سه گواهی نامه ایزو 9001، ایزو 14001 و ایزو 18001 را به تازگی کسب کرده ایم و هدف از این کار این بوده که ثابت کنیم به ایمنی و محیط زیست متعهد هستیم.

حمید معروفی، رئیس واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست پتروشیمی مهاباد هم در خصوص دریافت سه گواهینامه ی بین المللی توسط این کارخانه گفت: بر اساس پایشهای مستمر و مداوم، هیچگونه آلایندگی نداشته ایم و در نهایت موفق به اخذ استاندارد ایزو 14001 ویرایش 2015 که مهمترین استاندارد مسایل زیست محیطی است، شدیم.

سامان معتمدنیا، رئیس واحد عملیات انبارهای کالا هم در این راستا گفت: پتروشیمی مهاباد موفق شده است از مواد اولیه گرفته تا انبار و نگهداری، پروسه ی تولید و بسته بندی، این الزامات را با بالاترین استانداردهای ممکن اجرا و این گواهینامه ها را دریافت کند.

کاوه رحیم زاده، مدیر روابط عمومی پتروشیمی  مهاباد هم در خصوص این موفقیت گفت: خوراک پتروشیمی مهاباد از طریق خط لوله ی اتیلن غرب به طول دو هزار و 200 کیلومتر از عسلویه تا مهاباد تأمین می شود و خوراک مورد نیاز در سال 324 هزار تن گاز اتیلن است. به گفته ی ایشان سرمایه گذاری 12 هزار میلیارد ریالی اینک با اتکا به دانش 600 جوان به بهره برداری حداکثری رسیده است.

مسعود جعفری، رئیس خدمات فنی پتروشیمی مهاباد هم در خصوص افزایش تولید مجتمع گفت: تولید پلی اتیلن به عنوان محصول اصلی مجتمع در 10 ماه گذشته حدود 214 هزار تن بوده و این مقدار در مقایسه با مدت مشابه پارسال 160 درصد افزایش یافته است.

در آخر هم باید گفت پروژه ی شرکت پتروشیمی مهاباد از سال ۱۳۸۶ با توجه به مصوبات هیئت وزیران به منظور توسعه ی تولیدات پتروشیمیایی و صادرات پتروشیمیایی، استفاده ی بهینه از منابع گازی ایران، ایجاد ارزش افزوده بر روی سرمایه‌ های ملی و همچنین جذب و به کارگیری تکنولوژیهای جدید پتروشیمیایی، با مشارکت پتروشیمی ایران و سرمایه‌ گذاری بخش خصوصی آغاز به کار کرده است.

اشتراک:

نظرات بسته اند