کدام صندلی اپن مناسب آشپزخانه شماست؟

0

بیشتر افراد پیش از خرید در مورد قیمت صندلی اپن تحقیق و پرس و جو می کنند اما کمتر کسی در مورد متریال و ویژگی های یک صندلی خوب تحقیق میکند. قیمت مناسب به تنهایی خوب بودن یک صندلی را تضمین نمی کند. همانطور که سنگین بودن یک کالا نشان از محکم بودن آن نیست! امروزه متریال های مختلفی برای تولید صندلی به کار می روند با دانستن کاربرد هر کدام می توان بهترین گزینه را انتخاب کرد.

صندلی اوپن چرخان به کاربر این امکان را میدهد که بدون حرکت دادن صندلی به طرف دیگر چرخیده و از جایش بلند شود. چنین صندلی هایی برای فضاهای محدود مناسبند.

قابلیت جدا شدن روکش صندلی این امکان را می دهد تا به راحتی روکش آنرا باز کرد و شست، صندلی ها معمولا کثیف می شوند و شست و شوی صندلی که روکش آن قابل جدا شدن نیست دشوار است.

سعی کنید صندلی را برای آشپزخانه انتخاب کنید که قابلیت تنظیم ارتفاع داشته باشد. اندازه اپن بیشتر از یک میز نهارخوریست و لازم است صندلی آن مرتفع تر باشد. قابلیت تنظیم ارتفاع به راحتی صندلی را برای استفاده های مختلف بهینه می سازد.

صندلی اپن آشپزخانه

صندلی اپن آشپزخانه

اگر هم ارتفاع صندلی شما غیر قابل تنظیم باشد لازم است نشیمنگاه صندلی بین 25 تا 30 سانتیمتر از کانتر پایین تر باشد.

صندلی های اپنی که تکیه گاه بلند و جای پا دارند در هنگام نشستن راحتی زیادی ایجاد می کنند. در زمان نشستن روی صندلی های پشت بلند، می توانید به طور کامل تکیه دهید و اگر به دنبال راحتی بیشتری هستید صندلی هایی را انتخاب کنید که جای پا دارند.

بین هر صندلی 15 سانتیمتر فاصله باید باشد تا امر نشستن و برخاستن افراد برای دیگران مزاحمت ایجاد نکند.

به خاطر داشته باشید که باید به پهنای صندلی ها هم توجه داشته باشید. صندلی های دسته دار پهنای بیشتری دارند و این مسأله ممکن است تعداد صندلی های اپنی که می توانید برای کانتر استفاده کنید را کاهش دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند