کتاب هنر پشت گوش انداختن

0

پشت گوش انداختن ویژگی ای ست که بیشتر ما از آن تا حدودی بهره برده ایم، اما این که واقعا پشت گوش انداختن می تواند چه کاربردی در زندگی و رفتارهایمان داشته باشد، چیزی ست که شاید تا به حال به آن نپرداخته باشیم. اما در کتاب هنر پشت گوش انداختن، به این موضوع به بهترین وجهی پرداخته شده و وجوه آن به تمامی بررسی شده اند.

در کتاب این کتاب را فعلا نخر، پشت گوش انداختن از یک نقطه ضعف اخلاقی به یک ویژگی کارآمد شیفت پیدا کرده است و با خواندن این کتاب که نوشته ی جان پری ست می آموزید تا چگونه از خصلت پشت گوش اندازی بهترین خروجی را داشته باشید.

این کتاب را فعلا نخر

این کتاب را فعلا نخر

کتاب این کتاب را فعلا نخر در ده فصل پشت گوش اندازی سامان یافته، رابطه ی پشت گوش اندازی و کمال گرایی، فهرست کردن کارها، میزان و موزون باش، کامپیوتر و پشت گوش اندازی، بهانه ای برای سازمان دهی افقی، همکاری با دشمن؟، فواید جانبی، آیا باید از دست پشت گوش اندازان عصبانی باشیم؟ و نتایجی ژرف نوشته شده است که در هر فصل قدمی به جلو در شناخت هنر پشت گوش اندازی خود و نحوه ی مهار کردن و استفاده ی درست از آن را برخواهیم داشت.

چیزی که پس از خواندن این کتاب در خود، رفتارهایتان و پیامدهای اطراف احساس خواهید کرد، تغییر حتمی ست. تغییری که پیشرفت شما در تعاملات اجتماعی را نشان می دهد.

چیزی که جان پری به خوانندگان خود تضمین می دهد این است که اگر یاد بگیرید چگونه هنر پشت گوش اندازی خود را سامان داده و از آن در مسیر درست استفاده کنید، استعدادها و خلاقیت ها و پتانسیل هایتان به بهترین شکلی شکوفا خواهند شد و موقعیت این را پیدا خواهید کرد تا آن ها را در بهترین مسیر به کار گیرید.

دانلود کتاب هنر پشت گوش انداختن

برای دانلود کتاب این کتاب را فعلا نخر، اینجا کلیک کنید. این کتاب اکنون با نصف قیمت در سایت فیدیبو قرار داده شده است.

با مراجعه به فیدیبو می توانید این کتاب روانشناسی و تغییر را در 88 صفحه با حجم 1.34 مگابایت دریافت نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند