کتاب جنجالی «رولت روسی» فیلم می شود

0

کتاب پر فروش «رولت روسی» که یکی از پر فروش ترین های آمازون است قرار است به فیلم تبدیل شود.

فیلم های موفق معمولا با اقتباس از کتاب های پر فروش ساخته می شوند. محبوبیتی که چنین فیلم هایی دارند حتی بیشتر از کتاب اصلی می باشد چرا که همه مردم اهل کتاب خواندن نیستند اما هر کسی می تواند برای دیدن فیلمی پر آوازه چند ساعتی را روی صندلی سینما بنشیند!

در آخرین اخبار سینمایی بیان شده: سی بی اس فیلمز با اقتباس از «رولت روسی» نوشته مایکل ایسیکوف و دیوید کورن که درباره تلاش روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۱۶ است، یک فیلم سینمایی می سازد. ایسیکوف و کورن به عنوان تهیه کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهند داشت.

این کتاب به تازگی در راس فهرست کتاب های پرفروش غیرداستانی نیویورک تایمز قرار گرفته است.

این کتاب که عنوان کامل آن «رولت روسی: داستان جنگ پوتین با آمریکا و انتخابات دونالد ترامپ» است درباره تلاش هکرهای روسی و استفاده مسکو از آنها با هدف انتخابات آمریکاست و در عین حال روایت گر این است که از اطلاعات ویکی لیکس برای تاثیر بر این انتخابات استفاده شد. در این کتاب ایسیکوف و کورن درباره جزییات جاسوسی و عداوت پشت پرده در رابطه دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین سخن می گویند و در عین حال روابط و پیوندهای روسیه با اعضای حلقه داخلی یاران ترامپ را توضیح می دهند.

رولت روسی

رولت روسی

ایسیکوف و کورن در دوره انتخابات ریاست جمهوری به عنوان گزارشگر برای «یاهو نیوز» کار می کردند.

بخش هایی از این کتاب یادآور مقالاتی است که در این دو سال اخیر پشت سر هم درباره تاثیر روسیه بر انتخابات آمریکا منتشر شد، اما نویسندگان این مطالب را با روایتی منسجم در کنار هم قرار داده اند.

این کتاب قصد ندارد بگوید با توافق ترامپ و روسیه انتخابات انجام شد اما نشان می دهد روسیه به شدت در تلاش بود تا روند انتخابات را به نفع ترامپ پیش ببرد.

«رولت روسی» در عین حال ادعا می کند پوتین از زمانی که هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه اوباما شد به شدت با وی مخالف بود و این از آنجا سرچشمه می گرفت که هیلاری مخالف بازگشت پوتین به ریاست جمهوری بود.

این کتاب که در ۳۵۲ صفحه ۱۳ مارس ۲۰۱۸ وارد بازار کتاب شد اکنون کتاب نخست در میان پرفروش های بخش کتاب های سیاسی آمازون است و ۸۴ درصد مخاطبان به آن ۵ ستاره داده اند.

اشتراک:

نظرات بسته اند