کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

0

اگر از زندگی روزمره کلافه شده اید، اگر به دنبال یک تغییر و تحول بزرگ در زندگی هستید، اگر تلاش کرده اید اما باز شکست خورده اید، اگر قصد دارید از راه کوتاه تری به ثروت و موفقیت برسید، پیشنهاد می کنیم کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را بخوانید.

معرفی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

این کتاب برگرفته از زندگی اندرو کارنیج، میلیاردر اسکاتلندی – آمریکایی است. ناپلئون هیل، نویسنده این کتاب در طول 20 سال، زندگی 100 مرد نامی و بزرگ را تحلیل کرد تا توانست 15 گام را برای رسیدن به مهارت های زندگی، ثروت و موفقیت ارائه دهد.

آیا فکر می کنید این یک پیشنهاد غیر ممکن است؟ نه هرگز غیر ممکن نیست. یکی از نقاط ضعف انسان ها این است که از غیرممکن ها و آن چیزهایی که به نتیجه نمی رسند، صحبت می کنند. این کتاب برای کسانی که می خواهند از اقدامات اشخاص موفق برای رسیدن به موفقیت استفاده کنند، حرف های بسیار خوبی دارد.

خواندنی ترین کتاب دنیا

موفقیت نصیب کسانی می شود که ذهنیت موفق دارند و شکست نصیب کسانی می شود که اجازه می دهند ذهنیت شکست در آن ها تاثیر بگذارد. بسیاری از انسان ها همه چیز و همه کس را با توجه به برداشت خود مورد سنجش قرار می دهند و بر این اساس نمی توانند بیندیشند و ثروتمند شوند زیرا عادات فکر و اندیشه آن ها در فقر رشد یافته است.

با مطالعه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید، در می یابید که راه های موفقیت برای همه باز است فقط کافیست اراده کنید حتی اگر در نقطه صفر قرار دارید تا بتوانید از ذهنیت شکست به  ذهنیت موفقیت برسید. این کتاب، یکی از خواندنی ترین کتاب های دنیاست که راز رسیدن به پول را به شما نشان می دهد.

کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” شما را از طریق هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش همکاران و تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه برای ارائه خدمات شخصی راهنمایی می کند تا به هدف خود دست یابید. شما می توانید با مطالعه این کتاب به موفقیتی که بسیار به شما نزدیک است، دست پیدا کنید.

در این کتاب آمده است: با رمزی از موفقیت آشنا می شوید که هزاران نفر در زمینه های مختلف زندگی به طور اثربخش از آن استفاده کرده اند. اگر شما آمادگی استفاده از این رمز موفقیت را دارید، در هر فصل یکبار رمز پیشنهادی ما را درک خواهید کرد . هر کس به سبک و طرز فکر خود پس از رسیدن به آمادگی لازم از این فرمول استفاده می کند. یکی از ویژگی های این رمز این است که وقتی کسی به آن احاطه پیدا می کند و آن را به کار می گیرد خود را در مسیر رسیدن به موفقیت بی اراده در حرکت می بیند.

نویسنده در این کتاب بیان می کند که این رمز موفقیت از طریق آموزش های رسمی و کلاسیک به دست نمی آید. مهم نیست که فصل اول یا فصل آخر کدام را می خوانید، اگر آمادگی داشته باشید، می توانید رمز موفقیت را از درون کلمات کتاب بیابید.

هر کس می تواند آرزوی ثروت داشته باشد و اغلب هم دارند. اما تنها معدودی از آن ها می دانند که یک برنامه ی مشخص به اضافه ی اشتیاق سوزان تنها راه انباشت ثروت است.

شما با استفاده از اصول ذکر شده در این کتاب، می توانید سرنوشت خود را تغییر دهید. به آنچه که تصور می کنید، ایمان و باور داشته باشید تا بتوانید با یک برنامه ریزی سازمان یافته به آن برسید و با هر شکستی، پلی به سوی موفقیت خود بسازید. امیدواریم با مطالعه این کتاب، محدودیت های خود را معیار سنجش برای موفقیت قرار ندهید و همیشه برای داشتن بهترین ها تلاش کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند