کاناپه های رستورانی و انواع آن با سایت جهانتاب

0

اگر قصد راه اندازی رستوران را دارید و می خواهید دکوراسیون بسیار شیک و مدرن داشته باشید, باید از ایده های مشاوران کمک بگیرید. مهم ترین بخش طراحی داخلی رستوران, در نظر گرفتن بودجه و سرمایه ی اولیه است. در صورتی که فضای داخل رستوران کوچک باشد و بخواهید که فضای صمیمی و راحتی را ایجاد نمایید, بهتر است از کاناپه های رستورانی کمک بگیرید. با در نظر گرفتن قیمت بهترین کاناپه رستوران می توانید فضای دلچسبی را در رستوران خود ایجاد کنید.
برای خرید کاناپه های رستورانی سایت جهانتاب را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. این سایت دارای کاناپه های رستورانی بسیار متنوعی است که در انواع رنگ هایی که بخواهید ظاهر می شود. از کاناپه های رستورانی در کافی شاپ ها, رستوران ها و فست فود ها می توان استفاده کرد.
تیم دکوراسیون داخلی جهانتاب با عرضه و تولید مبلمان رستورانی و تجهیزات آن, قیمت کاناپه های رستورانی را در حد بسیار مناسبی به فروش می رساند. با عقد قرارداد با این گروه حتما رضایت خواهید داشت. در ادامه ی این مطلب به معرفی و بررسی برخی از نمونه کاناپه های رستورانی سایت جهانتاب می پردازیم.

انواع کاناپه های رستورانی جهانتاب

کاناپه رستورانی برلینو

کاناپه رستورانی برلینو یکی از کاناپه های پر طرفدار سایت جهانتاب است که با پایه های فلزی یک تیکه می باشد و باقی اجزای این مبل تمام چرم می باشد. لارم به ذکر است که این کاناپه با صندلی های مناسب خود نمای فوق العاده ای به سالن های غذاخوری, نظیر کافی شاپ, فست فود, رستوران می دهد. برای طراحی فوت کورد ها نیز می توانید از این مدل استفاده نمایید. از ویژگی های این کاناپه رستورانی می توان به دوخت یک تیکه و دو لایه و تنوع رنگ چرم و پارچه آن و نیزچهار پایه فلزی کوتاه در چهار گوشه اشاره داشت.
به همین ترتیب در صورتی که در محیط رستوران و فست فود خود به ایجاد یک فضای خصوصی و VIP علاقه مند باشید, با ترکیب کردن کاناپه رستورانی برلینو همراه با صندلی های ست آن می توانید فضای ویژه و خصوصی را به صورت کاملا حرفه ای ایجاد کنید. فراموش نکنید که در صورت نیاز ساخت محصول برلینو به صورت صندلی سفارشی در هر اندازیه ای که بخواهید انجام می گیرد.

کاناپه رستورانی برلینو

کاناپه رستورانی برلینو

کاناپه رستوران پارتیو

کاناپه رستورانی پارتیو, تماما از چوب ساخته شده است که می توان جلوه ای خاص به سالن غذا خوری بدهد. این نوع کاناپه در طراحی داخلی کافی شاپ ها استفاده می شود. این کاناپه های رستورانی برای فضای های ایتالیایی و فرانسوی بسیار مناسب می باشد. از ویژگی های این کاناپه رستورانی می توان به دوخت یک تیکه و دولایه و تنوع رنگ چرم و پارچه ی آن اشاره کرد. ست کردن کاناپه های رستورانی پارتیو برای محیط های VIP و ایجاد فضای خصوصی بسیار مناسب می باشد. در هر اندازه و ابعادی که بخواهید می توانید این کاناپه ها را سفارش دهید.

کاناپه رستورانی پارتیو

کاناپه رستورانی پارتیو

اشتراک:

نظرات بسته اند