کاناپه رستورانی شیک

3

برای تجهیز سالن رستوران نیازمند انتخاب کاناپه های رستورانی شیک هستیم. به شکلی که این کاناپه ها با فضای رستورانی شما کاملا جور درآمده و در کنار صندلی ها و میزهای انتخابی تان جلوه ی قابل توجهی داشته باشند.

یکی از بهترین نمونه های کاناپه های رستورانی، کاناپه ی رستورانی گرتا می باشد.

این کاناپه پایه هایی به شکل ذوزنقه دارد که از دو سمت حجم کاناپه را روی زمین نگه می دارند.

پایه های فلزی کاناپه ی گرتا تا نشیمنگاه آن بالا آمده و فوم را در خود جای می دهند.

 

کاناپه رستورانی گرتا

کاناپه رستورانی گرتا

 

کاناپه رستورانی گرتا پشتی سفت و عریضی دارد که به خصوص اگر از جنس چرم انتخاب شده باشد، نمای فوق العاده ای به رستوران شما خواهد بخشید.

بخش نشیمنگاه این کاناپه ی رستورانی نیز سطح کاملا راحت و پهنی دارد که نشستن روی آن برای دو تا سه نفر را راحت ساخته است.

شما می توانید از این نیمکت برای فضای رستورانی یا فست فود استفاده کنید.

تیم تخصصی جهانتاب در توصیف کاناپه ی رستورانی گرتا نوشته است: نیمکت و کاناپه فست فودی گرتا با پایه فلزی مناسب فست فودهای ایتالیایی و مکزیکی است. این مبلمان رستورانی لوکس با استراکچر فلز و پایه های با جوش آرگون به هم متصل شده اند ظرافت بسیاری دارد. نشیمن و پشتی این مبل کافی شاپی راحتی بسیار مناسب برای نشستن دارد. در دکوراسیون تخصصی داخلی فود کورت ها و کافه ها می توان از این مدل استفاده نمود.

در دکوراسیون داخلی رستوران های امروزی معمولا از نیمکت ها و صندلی های رستورانی در ترکیب با یکدیگر استفاده می شود که اتفاقا مشتری ها نیز استقبال فوق العاده ای از چنین ترکیب هایی می کنند.

اگر بخواهید اطلاعات کاملی درباره ی این نیمکت رستورانی و دیگر محصولات مشابه با آن پیدا کنید، توصیه می کنیم که به لینک زیر سر زده و تصاویر و اطلاعات کامل آن را مشاهده نمایید:

http://jahantab.co/prd/62

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. رامین رضایی در

    این بیشتر شبیه کاناپه های مطب دکتر هستش البته. شاید هم به خاطر رنگ تیره ش هست که این حس رو به آدم می ده. مددل های دیگه هم بزارین