کافی شاپ های لپ تاپی پاریس را بشناسیم

0

کافه ها مکان هایی بسیار دنج، تقریبا کم نور با موسیقی آرام، میز های زیبا، صندلی اپن، کاناپه، قهوه های خوشمزه هستند که افراد زیادی به دلایل مختلف به آن ها پناه می برند. اکثر افراد در موداقع مختلفی وارد کافه می شوند. برخی برای مطالعه و گذران وقت، برخی دیگر برای قرار های دوستان خود را به بهترین کافه ها می رسانند. در زمان های دور در فرانسه نویسندگان معروفی نظیر جرج اورول و ارنست همینگوی بهترین نوشته های خود را در کافه ها شروع و تمام کرده اند. این امر در خصوص افراد دور کار و فریلنسر ها نیز صدق می کند تنها تفاوت آن ها این است که ابزار کارشان متفاوت است. جالب است بدانید که در پاریس کافه هایی وجود دارد که برای وارد شدن به آن می بایست لپ تاپ خود را همراه داشته باشید. در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از این کافه ها را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

کافه های لپ تاپی در پاریس

کافی شاپ کی بی

کافی شاپ کی بی جز آن دسته کافی شاپ هایی است که محیط داخلی آن بسیار دنج و زیبا می باشد که در برخی از قسمت های آن از صندلی اپن نیز استفاده شده است. در صورتی که به پاریس سفر می کنید، حتما سری به این کافه بزنید، چراکه ارزش امتحان کردن را دارد. لازم به ذکر است که در این کافی شاپ وای فای رایگان و پر سرعت نیز در دسترس مشتری ها قرار داده می شود. در روز های آفتابی صندلی ها را بیرون می چینند و می توانید از محیط و قهوه ی خود لذت ببرید.
مثل دیگر کافه های پاریس برای یک فنجان لاته باید ۵ یورو بپردازید و برای این که پول کمتری بپردازید می توانید اسپرسو را امتحان کنید. کافه کی بی در نزدیکی خیابانی به اسم نیم مایل جادو قرار دارد و پس از نوشیدن قهوه تان می توانید از این خیابان نیز دیدن نمایید. غذا های این کافه به طور معمول در ظرف های کوچک سرو می شود که بسیار خوشمزه هستند. دوشنبه ها تا جمعه ساعت ۷:۴۵ صبح تا ۶:۳۰ عصر و شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۹ صبح تا ۶:۳۰ عصر این کافه فعالیت می کند.

کافی شاپ کی بی

کافی شاپ کی بی

همچنین بخوانید: کدام صندلی اپن مناسب آشپزخانه شماست؟


کافه لومی

کافه لومی یکی دیگز از کافه های مشهور پاریس است که در آن می بایست لپ تاپ خود را همراه داشته باشید. لازم به ذکر است که میز های این کافه بزرگ می باشد و به راحتی می توانید ل تاپ خود را روی میز قرار دهید. در این کافه دانه های قهوه برداشت می شود و توسط خودشان برشته می شود. جالب است بدانید که این کار ها را به ارگانیک ترین نحو ممکن انجام می دهند. با رفتن به این کافه می توانید تجربه ای متفاوت داشته باشید. شیرینی های بی نظیری در این کافه ارائه داده می شود. در صورتی که شیرینی دوست ندارید می توانید انتخاب های دیگری از منوی متنوع این کافی شاپ داشته باشید. کافه لومی از دوشنبه تا جمعه ساعت ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر و شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت ۱۰ صبح تا ۷ بعدازظهر فعالیت می کند.

کافی شاپ لومی

کافی شاپ لومی

کافه Le 10h10 Clery

 

کافه Le 10h10 Clery یکی از کافه های لپ تاپی پاریس است که به خطر جو، اتمسفر خاص و خلاقانه اش شهرت دارد. در این کافه افراد زیادی را لپ تاپ به دست می بینید که مشغول کار و مطالعه هستند. یکی از مهم ترین خصوصیات کافه Le 10h10 Clery این است که همیشه می توانید یک میز خالی در آن ببینید. هزینه های این کافه به این صورت است: ساعتی ۴٫۵۰ یورو، روزی ۲۰ یورو و ۲۷۴ یورو برای یک ماه. در روز های دوشنبه تا جمعه ساعت ۹ صبح تا ۸ شب و شنبه ها ساعت ۱۰:۱۰ صبح تا ۸ شب و یکشنبه ها ساعت ۱ بعدازظهر تا ۸ بعدازظهر می توانید به این کافه مراجعه کنید.

کافه Le Pavillon des Canaux

قیمت و هزینه های این کافه بسیار مقرون به صرفه و مناسب است به همین منظور هم در لیست برترین کافه های لپ تاپی پاریس جای گرفته است. در حقیقت کافه Le Pavillon des Canaux خانه ای است که در کنار کانال قرار دارد و در صورتی که کار کردن و مطالعه در وان حمام برای شما راحت است این کافه بهترین گزینه است.

کافه Le Pavillon des Canaux

کافه Le Pavillon des Canaux

کافی شاپ کو ورک

اگر قصد دارید تمرکز داشته باشید و یا قرار ی مهم دارید کافه ک ورک یکی از بهترین انتخاب ها برای شما است. لازم به ذکر است که این مکان تنها یک کافه نیست و افراد زیادی هستند که این کافه را برای قرار های کاری مهم خود بر می گزینند. طعم های متفاوتی را می توانید در این کافه امتحان کنید. در محیط این کافه یک آشپزخانه ی همگانی وجود دارد! به این عنوان که خودتان می توانید آشپزی کنید! ولی اگر از این کار لذت نمی برید باید برای صرف غذا به بیرون بروید.

اشتراک:

نظرات بسته اند