کافی شاپها و رستورانهای شیک هتل هما

0

پس از یک روز تهرانگردی ، شاید بد نباشد که به یک رستوران خوب در تهران بروید و یک غذای خوشمزه میل کنید. پیشنهاد ما به شما امتحان یکی از رستورانها در یکی از هتلهای تهران است.

هتل 5ستاره ی همای تهران یکی از باشکوه ترین هتلهای تهران و ایران است که با فضایی شیک با ترکیب سنت و مدرنیته از مسافران ایرانی و خارجی پذیرایی می کند.هتل هما تنها برای مسافرانی که از جاهای دور و نزدیک به تهران سفر می کنند،آماده ی پذیرایی نیست.بلکه دارای رستورانها و کافی شاپهایی است که همه می توانند از آنها بهره ببرند.

معرفی رستورانها و کافی شاپهای هتل هما

اگر اهل رستوران رفتن و آن هم رستورانهای شیک باشید،ما با معرفی رستورانهای شیک در هتل هما شما را راهی این هتل لوکس می کنیم تا اوقات خوشی را درکنار دوستانتان در فضایی لوکس سپری کنید.
هتل هما دارای چندین رستوران است که از مهمانان در فضایی آرام و مدرن با غذاهای لذیذ پذیرایی می کنند.رستوران معراج یکی از آنهاست که شما را حین اینکه بر روی صندلی غذاخوری هتل به دور میزهای شیک نشسته اید با نوای زنده ی پیانو همراهی می کند.در این رستوران شما با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی پذیرایی می شوید.جمعه ها در این رستوران ناهار به صورت بوفه سرو می شود.ساعت کاری رستوران معراج 18الی 23:30 است و جمعه ها از 12الی 15ناهار سرو می شود.

رستوران هتل هما

اما رستوران دیگر یک رستوران تابستانی دلفین است که در کنار استخر و در فضای باز است.در این رستوران در تابستان می توانید صرف غذا را در فضایی باز با مناظر زیبای اطراف تجربه کنید.اینجا غذاهای ایرانی از ساعت 19:30تا 23 سرو می شوند.

رستوران هتل هما

در رستوران ایتالیایی پیکاسوی هتل هما هم می توانید محیطی زیبا با میز و صندلی رستوران شیک را همراه با صرف غذاهای مدرن و سنتی ایتالیا تجربه کنید. ساعات پذیرایی روزها از ساعت 12:30 تا 15:30 و عصرها از ساعت 16:30 تا 22:45 است.
در هتل هما رستوران کافی شاپ گلستان هم با انواع غذا و نوشیدنیهای مدرن از مهمانان هتل به صورت 24ساعته پذیرایی می کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند