کافه های نقاط مختلف تهران

0

اکثر مردم دنیا به کافه گردی علاقه مند هستند و یکی از مورد اهمیت ترین مسائل در انتخاب کافه محیط دلچسب و منو های بی نظیر است که موجب می شود مشتری ها بار ها و بار ها به آن کافه باز گردند. تجهیزات کافه می تواند در تهیه ی منو به بهترین نحو ممکن کمک کند. امروزه با سرد شدن هوا اکثر کافه ها بهترین دمنوش در منوی خود جای داده اند که مشتری ها می توانند با نوشیدنی های سالم بدن خود را گرم کنند. یکی از پر تقاقضا ترین مکان ها در عصر امروز کافه ها شناخته شده اند که قرار های دوستانه، تولد ها و سالگرد ها و حتی استراحت های کوتاه در بین مسیر ها در همین کافه ها صورت می گیرد. به همین منظور محیط کافه و غذا و نوشیدنی که در کافه ها سرو می شود، از اهمیت ویژه ای برخورد دار است. حال قصد داریم برخی از بهترین کافه ها در سطح شهر تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

کافه ویکولو

کافه ویکولو در فضای روف تاپ مدرن مرکز خرید الهیه واقع شده است که با داشتن محیطی جذاب و دنج مشتری های زیادی را به خود جذب می کند. جالب است بدانید که معماری ایم کافه نظیر کوچه های قدیمی ایتالیا است. لازم به ذکر است که همه ی مردم ایتالیا را به کوچه ها و پس کوچه هایش می شناسند. معماری خاص این کوچه ها با داشتن چشم انداز زیبا دنیایی عجیب را به افراد نشان می دهد. کوچه های ایتالیا با در دست داشتن بهترین کافه ها و رستوران ها و چتر های رنگی و میز و صندلی ها آنقدر جذاب بوده است که در همه جای دنیا شهرت دارد. این کوچه های زیبا را ویکولو نامیده اند. اسم کافه ویکولو از نام این کوچه ها در ایتالیا بر گرفته شده است.
آدرس: تهران، الهیه، آفریقای شمالی، مجتمع مدرن الهیه، رویال فلور، پلاک ۴
شماره تلفن: ۲۶۲۰۵۹۶۶

کافه ویکولو

کافه ویکولو

کافه گاتا

کافه گاتا کافه ای بسیار دنج در بلوار آفریقا است که با داشتن محیطی آرام همراه با موزیک فضایی رومانتیک به وجود آورده است. این کافه مناسب برای قرار های دو نفره است که می توانید لحظاتی بی نظیر را در آن سپری کنید. در صورتی که با وسیله ی نقلیه یشخصی خود به این کافه می روید، بدانید که جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، چراکه به راحتی می توانید اتومبیل خود را در همان نزدیکی پارک کنید. صبح های سرد پاییز می توانید صبحانه ای خوشمزه در کافه گاتا میل نمایید و با خوردن بهترین دمنوش های گرم از صبح پاییزی خود لذت ببرید. لازم به ذکر است که نشستن در این کافه هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد.
آدرس: تهران، بلوار آفریقا ( نلسون ماندلا) بعد از ظفر، بلوار گلشهر، مرکز خرید گلشهر، طبقه همکف
شماره تلفن: ۲۲۰۵۰۲۷۲

کافه گاتا

کافه گاتا

کافه گل رضاییه

یکی از کافه های قدیمی در شهر تهران کافه گل رضاییه است که برای رفتن به این کافه باید بدانید که می بایست از قبل میز خود را رزرو کنید و در غیر این صورت نمی توانید وارد کافه شوید. جالب است بدانید که دوران اوج این کافه در دهه های ۴۰ و ۵۰ بوده است که امروزه نیز یکی از کافه های تهران است که همان فضای داخلی دوران گذشته را دارد. کافه گل رضاییه پذیرای افراد زیادی در طول روز می باشد. به لحاظ اقتصادی نیز منوی این کافه کمی گران است ولی برای امتحان کردن و هر از گاهی ارزش دارد که چنین هزینه ای را پرداخت کنید.
آدرس: خیابان سی تیر، بالاتر از موزه آبگینه
شماره تلفن: ۶۶۷۰۷۲۹۰

کافه گل رضاییه

کافه گل رضاییه

کافه دیاموند

همان طور که می دانید میدان فردوسی یکی از پر ازدحام ترین خیابان در شهر تهران است که انواع کافه ها نیز در آن برپا شده است و افراد زیادی قرار های دوستانه خود را در این کافه مقرر می کنند. کافه ای بالاتر از میدان فردوسی قرار دارد که اسم آن کافه دیاموند است. اگر مسیرتان به میدان فردوسی خورد حتما سری به این کافه بزنید. محیط این کافه کاملا صمیمی و گرم است که بهترین منو را در آن می بینید. سیب زمینی ویژه و پننی که در کافه دیاموند سرو می شود را حتما میل کنید. سیستم تهویه مطبوع در این کافه وجود دارد که اجازه نمی دهد بوی سیگار مشتری ها را اذیت کند. برای نشستن در حیاط این کافه باید از قبل رزرو کنید. لازم به ذکر است که این کافه، کافه ای مقرون به صرفه برای جوانان است.
آدرس: میدان فردوسی، خیابان ویلا ( نجات اللهی )، خیابان فلاح پور، پلاک ۳۳

کافه دیاموند

کافه دیاموند

کافه مسعودیه

در عمارت مسعودیه کافه ای به اسم کافه مسعودیه قرار دارد که می توانید با رفتن به این کافه از یکی از جاذبه های مهم شهر تهران نیز دیدن نمایید. این کافه فضایی کاملا قدیمی و بسیار چشمگیر دارد که با رفتن به این کافه می توانید لحظاتی بی نظیر را تجربه نمایید. یکی از علت های مهم رفتن به این کافه صبحانه های خوشمزه آن میباشد ولی فراموش نکنید که قبل از رفتن به یکی از زیباترین کافه های شهر تهران حتما جای خود را رزو کنید که معطل نشوید. از نظر اقتصادی این کافه کاملا مقرون به صرفه است.
آدرس: بهارستان، خیابان مصطفی امام خمینی، خیابان امیر کبیر، خیابان ملت، بالا تر از مترو، عمارت مسعودیه
شماره تلفن: ۳۳۹۹۲۰۱۳

کافه مسعودیه

کافه مسعودیه

اشتراک:

نظرات بسته اند