معرفی برخی از کافه سیار های تهران

0

کافه های سیار، یکی از خلاقانه ترین روش های کسب و کار در شهر های بزرگ است که هر روز شاهد رشد روز افزون آن در مکان های مختلف هستیم. کافی شاپ های سیار، کسب و کار خود را با خرید تجهیزات کافه سیار شروع می کنند که این امر در کلان شهر ها جالب ترین ایده برای کسب درآمد است و به همین منظور استقبال از چنین فعالیت های تجاری در سرتاسر جهان رو به افزایش است. کسب و کار های سیار خیابانی همیشه وجود داشته است و قسمتی از نیازمندی های رهگذران را در شهر ها و روستاها تامین می ساخته اند و لازم به ذکر است که این نوع کسب و کار در سر تا سر دنیا نیز سابقه دارد.
کسب و کار های خیابانی، با استفاده از دوچرخه، موتور و ماشین بالای ۱۰۰ سال سابقه دارد و هنوز افراد زیادی هستند که بستنی فروش ها و پالوده فروش ها و یخ در بهشت های خایان های مرکزی تهران و شهرستان را که در گرمای تابستان، محصول خنک به مشتریان می دادند، را از یاد نبرده اند.
امروزه افراد زیادی نیز با خرید تجهیزات کافه سیار موفق شده اند که مسب و کاری جدید و پر رونق برای خود راه اندازی نمایند و با استقبال چندانی نیز رو به رو شده اند. جالب است بدانید که در هر کشوری با توجه به مقتضیات فرهنگی و شیوه ی زندگی مردمان کسب و کار های خیابانی راه اندازی می شود. همان طور که می دانید مردمان ایران به اندازه ی کشور های غربی، علاقه به نوشیدن قهوه ندارند و حتی مردمان ایرانی قهوه خانه هایی که در آن جا قلیان بشکند و چای بخورند را نسبت به کافی شاپ های غربی بیشتر دوست داشتند.
بهتر است بدانید که با گذر زمان کافی شاپ های سیار در ایران رونق یافته است و افراد می توانند با داشتن یک ون و تجهیزات کافه سیار به راحتی کسب و کار خود را راه اندازی کنند. با ما همراه باشید تا برخی از کافه سیار های موفق تهران را به شما عزیزان معرفی نماییم.

معرفی کافه سیار های تهران

کافه وی

یک زوج جوان، با سرمایه ای ۶۰ میلیون تومانی موفق شدند یک فولکس واگن آبی را با تجهیزات کافه سیار آماده کردند و توانستند کافه ی خود را راه اندازی نمایند. مدت زیادی از راه اندازی کافه وی نمی گذرد ولی تا به امروز این زوج وارد ده ها منطقه در شهر تهران شده اند و مشتری های زیادی را جذب کرده اند و جالب است بدانید که امروزه بیش از ۳۳ هزار مخاطب در اینستاگرام دارند.
کفه سیار وی انواع نوشیدنی های خانگی نظیر شربت آبلیمو، شربت بیدمشک و انواع قهوه و ساندویچ ها کوکو و … را سرو می کند. هر روزه بر تعداد مشتری های این کافه بیشتر می شود و روزانه شاهد صد ها مشتری هستیم که به سمت کافه وی کشیده می شوند.

کافه وی

کافه وی

کافه پین

یکی از معروف ترین و محبوب ترین کافه های تهران کافه پین است . کافه پین با داشتن فولکس نارنجی و تجهیزات کافه سیار موفق شده است که با حس و انرژی زیاد در شهر حرکت کند و مشتری های جدیدی را به خود جذب کند. مسئله ی بسیار جالب این است که تنها فولکس واگن نارنجی رنگ نیست که بین مردم معروف است بلکه صاحب آن محمد بزرگ نیز به اندازه ی فولکس خود شناس است. محمد بزرگ می گوید من عاشق سفر و گشت و گذارم به همین دلیل برنامه ای ترتیب داده ام که بتوانم کارک را همه جا با خودم ببرم. در اینستاگرام می توانید محل استقرار پین کافه را ببینید و هر زمان که مایل بودید سری به این کافه سیار بزنید. منوی کافه پین دارای نوشیدنی هایی نظیر نوشیدنی هایی بر پایه اسپرسو، دمنوش، چای، ساندویچ و کوکی های خانگی می باشد.

همچنین بدانید: کافه های نقاط مختلف تهران

کافه پین

کافه پین

کافه ون کوک

کافه ون کوک، کافه ای سیار در تهران است که دارای منوی بسیار متنوعی می باشد، به صورتی که اگر هر ماه به کافه ون کوک سر بزنید ممکن است با منوی متفاوت و خلاقانه رو به رو شوید. لازم به ذکر است که منو تغییر می کند ولی بچه اهی کافه ون کوک هرگز عوض نمی شوند و با همان انرژی همیشگی و اخلاق بسیار خوبشان به مشتری های کافه ی خود رسیدگی می نمایند. کافه ون کوک با تجهیزات کافه سیار توانسته جز کافه سیار های برتر تهران شناخته شود. رو به روی فولکس واگن سه میز با صندلی های چوبی قرار دارد که می توانید با دوستان خود گرد هم آیید و از خوردن غذا های خوب این کافه لذت ببرید.

کافه سیار ون کوک

کافه سیار ون کوک

کافه بیرون

کافه بیرون کافه ای سیار و پر طرفدار است که رنگ بنفش آن از دور هم جلب توجه می کند. جالب است بدانید که یک فولکس کمکی نیز به آن متصل شده است که این امر موجب می شود برای مشتری ها جلوه و زیبای منحصر به فردی داشته باشد. نوشیدنی ها و اسموتی های بی نظیری در کافه بیرون سرو می شود که در فضای باز می تواند لذتی وصف ناپذیر به ما عزیزان هدیه دهد.

کافه بیرون

کافه بیرون

اشتراک:

نظرات بسته اند