کافه بستنی ژوبا را یکبار امتحان کنید

1

بدون شک یکی از لذتهای بزرگ دنیا خوردن بستنی است که سن و سال و فصل نمیشناسد. اگر از روزمرگی خسته شده اید تنها کافی است به یک کافه بستنی رفته و روی صندلی پیشخوان نشسته و بستنی میل کنید.

برای این روزهای زمستانی که هنوز سرما را به خود ندیده است، کافه بستنی ژوبا در شرق تهران را معرفی می کنیم که می توانید لذیذ ترین بستنی ها با دیزاین هوس انگیز را در آنجا میل کنید.

کافه بستنی ژوبا در رسالت

کافه بستنی ژوبا در رسالت

کافه بستنی ژوبا در رسالت

کافه بستنی ژوبا در رسالت

کافه بستنی ژوبا در شهرک کودک بزرگراه رسالت واقع شده است. این کافه بستنی با فضای گرم و صمیمی با چیدمانی از صندلی پیشخوان لذیذتری بستنی ها را به مشتریها ارئه می دهد. قطعا تزئینات ویژه ی بستنی در این کافه بستنی به هوس انگیز شدن آن  اضافه می کند. در این کافه علاوه بر بستنی، اسموتی و وافل هم ارائه می شود که می تواند بسیار هیجان انگیز باشد.

اما از ویژگیهای خوب کافه بستنی ژوبان نزدیکی محل کافه به مراکز خریدی نظیر شاپرک باشد که پس از گشت و گذار در مرکز خرید می توانید برای رفع خستگی خود را به کافه رسانده و بستنی خوشمزه و هوس انگیز میل کنید.

اما برای رسیدن به کافه باید از طریق بزرگراه رسالت یا از طریق مترو، خود را به متروی علم و صنعت رسانده و به شهرک ولیعصر درب اصلی پاساژ شاپرک بروید.

دسترسی به کافه از طریق مترو با توجه به شلوغی همیشگی بزرگراه رسالت راحت تر و به صرفه تر است. اما اگر در روز تعطیل با خودروی شخصی به این می روید جای پارک بسیار راحت در محل پیا می شود. در ضمن شماره تماس کافه بستنی ژوبا جهت هماهنگی 77187710  می باشد.

کافه بستنی ژوبا در رسالت

کافه بستنی ژوبا در رسالت

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. وای بستنی خیلی عالیه. هر جورش باشه خیلی هیجان انگیزه