کاربرد صندلی لهستانی در دکوراسیون منزل

0

صندلی های لهستانی کاربرد فراوانی در قسمت های مختلف منزل دارند. این نوع صندلی ها ارتفاع کم و کوتاهی دارند و در برخی از اجزای آن از چوب های خم شده استفاده شده است. این صندلی ها قیمت نسبتا بالای دارند اما به همان اندازه هم مستحکم و کاربرد دارند.

ارزانترین صندلی چوب معمولا دوام زیادی نمی آورد در حالی که صندلی لهستانی با توجه به قیمت بالایش از جنس چوب های بسیار محکم ساخته می شود بنابر این عمر طولانی دارند.

این مدل صندلی ها برای نخستین بار توسط مهاجران لهستانی به ایران آورده شده اند و از این رو نام صندلی لهستانی را بر روی آنها گذاشته اند.

به دلیل تونوع این محصولات و دوام بالای آنها میتوان در هر جایی از خانه اعم از آشپزخانه، اتاق کار، پذیرایی یا هر جای دیگری از آنها استفاده کرد.

یک آشپزخانه مدرن با یک دست میز و صندلی غذاخوری لهستانی کاملا حس و حال سبک پر طرفدار روستیک را به خودش می گیرد. یادتان باشد که طراحی دکوراسیون داخلی تابع قوانین نا نوشته است و این شما هستید که این قوانین را برای خانه خودتان تعیین می کنید، پس هر کاری که به نظرتان درست است انجام دهید.

حتی این نوع صندلی ها قابلیت استفاده تکی در هر جایی را نیز دارند. حتی میتوان آنرا در کنار میز مطالعه یا تراس خانه استفاده کرد.

صندلی لهستانی

صندلی لهستانی

صندلی های لهستانی به دلیل ظاهر مینیمال و ساده خود به راحتی می توانند جای خودشان را در فضاهای کوچک پیدا کنند. اگر خانه تان کوچک است و دلتان می خواهد تا یک میز و صندلی غذا خوری داشته باشید صندلی های لهستانی یکی از گزینه هایی هستند که می توانید روی آن ها فکر کنید. این صندلی ها به نسبت دیگر صندلی های فضای کمتری را اشغال می کنند.

نشیمن های دنج برای دورهمی های خودمانی تان را با صندلی های لهستانی متفاوت تر کنید، این صندلی ها ظاهر جمع وجوری دارند و باعث می شوند تا حس صمیمانه تر و دوستانه تری در فضای داخلی خانه تان ایجاد شود. ضمن این که جنس چوبی آن ها هم این گرما و صمیمیت را بیشتر خواهد کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند