چیدمان میز غذاخوری ؛ ساده و زیبا

0

بعد از آنکه یک میز غذاخوری زیبا برای منزل خود خریدید، نوبت به آن می رسد که با یک چیدمان مناسب منزل خود را زیبا و شیک دکور کنید. این که یک میز غذاخوری جذاب و وسوسه برانگیز داشته باشید، می تواند بسیار هیجان انگیز باشد این در حالی است که چیدمان میز غذاخوری برای خانم های زیادی دغدغه است.
ما در این مطلب قصد داریم به خانم هایی که می خواهند یک میز غذاخوری زیبا و شیک داشته باشند، نکاتی را آموزش می دهیم که از آن ها برای چیدمان میز غذاخوری استفاده کنند.

چیدمان میز غذاخوری ؛ ساده و زیبا

چیدمان میز غذاخوری ؛ ساده و زیبا

 

چیدمان میز غذاخوری

برای آنکه یک میز فوق العاده داشته باشید، باید از وسایل تزئینی مختلفی استفاده کنید تا به وسیله ی آن میزتان را زیبا درست کنید. اما بعضا هم لازم است تا برخی از وسایل اضافی روی میز را برداشته و جایی که صندلی اوپن و میز پیشخوان قرار گرفته است، منتقل کنید. با این کار می توانید لایه هایی را روی میز ایجاد کنید و یک میز ساده را به شکلی زیبا شاد و سرزنده چیدمان کنید.

بشقاب و لیوان

یکی از مواردی که در چیدمان میز غذاخوری نقش بسزایی بازی می کند، بشقاب و لیوان است. برای این منظور لازم نیست که حتما از بشقاب و لیوان های گران قیمت استفاده کنید، بلکه کافی است کمی سلیقه به خرج دهید و از بشقاب و لیوان هایی استفاده کنید که یک دست هستند.
برای چیدمان این طروف اول بشقاب غذاخوری، بعد بشقاب سالادخوری و روی آن کاسه سوپ خوری قرار دهید. زیر بشقاب ها هم حتما یک سطح نازک و صاف قرار دهید تا سطوحی متمایز ایجاد کنید.
در کنار این ظروف هم می توانید از دستمال سفره ها استفاده کنید که با روبان های زیبا بسته شده اند.

رومیزی

دومین مورد مهم در چیدمان میز غذاخوری، استفاده از رومیزی است. تنوع رومیزی ها با قیمت های مختلف آن قدر زیاد هست که شما بتوانید با دست باز هر چه که مد نظر دارید را خریداری کنید و با استفاده از طرح و بافت های زیبای آن، هماهنگی فوق العاده ای روی میز غذاخوری ایجاد کنید.

چیدمان میز غذاخوری ؛ ساده و زیبا

چیدمان میز غذاخوری ؛ ساده و زیبا

دسته گل

گلدان های گل بهترین انتخاب برای زیبا سازی میز است، به خصوص اگر درون آن، گل های مورد علاقه ی اهل منزل را قرار دهید که بر جذابیت میز به طرز شگفت آوری خواهید افزود. البته پیشنهاد می شود از گلدان های بسیار باریک و بلند استفاده نکنید تا دیدن هم خانه ای های خود را هنگام صرف غذا مختل نکنید.

شمع

بر روی میز غذاخوری خود از شمع های بی بو و عطر استفاده کنید تا فضای بسیار گرم و لذت بخشی را به میز خود ببخشید. حتی می توانید از ریسه های ال ای دی استفاده کنید و میز را زیبا کنید.

با این روش های ساده شما می توانید به راحتی یک میز شیک، گرم و صمیمی چیدمان کنید و از صرف غذا در کنار خانواده لذت ببرید.

اشتراک:

نظرات بسته اند