چگونه یک فریلنسر خاص باشیم؟

0

در دنیای فریلنسری هرچه خاص تر و حرفه ای تر باشید شانس کسب درآمد بیشتری هم دارید. مهم نیست که در بهترین سایت دورکاری در ایران عضو باشید یا نه شما خدمات تان را خاص کنید کارفرما ها شما را پیدا می کنند.

سرویس های بسیاری وجود دارند تا کارفرما ها پروژه ها را برای برون سپاری به مزایده بگذارند و در در نهایت یک یا گروهی از فریلنسرها را برای انجام پروژه استخدام می کنند. از این رو لازم است شما در این سرویس ها مثل یک فریلنسر خاص ظاهر شوید.

قیمت منصفانه را پیشنهاد دهید

مهم نیست که رقبا چه قیمتی برای انجام یک پروژه پیشنهاد داده اند شما طبق ارزیابی خودتان سعی کنید منصفانه ترین قیمت را پیشنهاد دهید. نه آنقدر بالا که اصلا کارفرما به آن فکر نکند و نه آنقدر پایین که نشان دهد شما غیر حرفه ای هستید و فقط صدتان تصاحب پروژه است.

فریلنسر خاص

فریلنسر خاص

نظم و ترتیب در کار

اینکه در کارتان نظم داشته باشید هم برای خودتان مفید است و هم برای کارفرما. سعی کنید تا بهترین برنامه ریزی کاری را برای انجام پروژه ها داشته باشید. معمولا کارفرما ها افرادی را که منظم هستند و خوش اخلاق بیشتر می پسندند و امکان مراجعه به شما برای بار دوم افزایش میابد.

مهارت هایتان را افزایش دهید

شما به عنوان یک فریلنسر می دانید که چه تخصص هایی مرتبط با حرفه شما هستند. بهتر است آنها را فرا گیرید. برای نمونه وقتی یک طراح سایت کارهای گرافیکی هم بلد باشد می تواند هم طراحی را انجام دهد و هم قسمت های گرافیکی سایت را خودش به انجام برساند. در این صورت نه تنها کارفرما از استخدام یک گرافیست بی نیاز می شود خودتان نیز درآمد بیشتری کسب می کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند