چه کسانی در فریلنسینگ موفق می شوند

0

از زمانی که فریلنسینگ رواج یافت افراد زیادی به این نوع کسب و کار علاقمند شدند و چه بسی شغل های ثابت را ترک کردند تا به عرصه ای وارد شوند که انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند.

اگرچه فریلنسرها بیش از هر کارمند دیگری درانتخاب پروژه و یا نوع کار دستشان باز است اما اگر شرایط لازم را نداشته باشد حتی در بهترین سایت برون سپاری پروژه ها نیز چیزی نصیبش نخواهد شد.

اینکه یک فریلنسر موفق و تمام وقت باشید خیلی دشوار است البته اگر برنامه ریزی داشته باشید همه چیز درست می شود. اول از همه تخصص است که بدون آن هیچ جایگاهی در بین فریلنسر ها نخواهید داشت. سعی کنید مهارت های خود را بالا ببرید و حداقل در یک رشته متخصص باشید!

دنبال تغییر شغل هستید

اگر از کار فعلی تان زده شدید و علاقه ای به آن ندارید از این رو میخواهید فریلنسر شوید باید گفت که راه را درست آمده اید اما کمی صبر کنید!
اینکه به هر جهت تصمیم دارید شغل فعلی را رها کنید درست اما این به تنهایی دلیلی برای فریلنسر شدن نیست. برای این کار باید تخصصی داشته باشید که بشود به شکل دورکاری انجام داد. از طرفی بسیار مهم است که به آن تخصص علاقه داشته باشید.

فریلنسینگ

فریلنسینگ

به دنبال انعطاف‌پذیری هستید؟

اگر دنبال شغلی هستید که انعطاف پذیر باشد باید گفت فریلنسینگ بهترین مورد است اما مدیریت خودتان و کارهایتان بدون هیچ رییس یا منشی و دستیاری چندان هم راحت نیست. در واقع با ورود به عرصه فریلنسینگ یک تنه وارد میدان نبرد شده اید!

سعی کنید ازهمان ابتدا برای هر کاری برنامه داشته باشید در غیر این صورت زندگی و کارتان در هم می آمیزد که تا حد زیادی آزار دهنده می شود.

میخواهید میزان درآمد تان را خودتان تعیین کنید؟

کارمندان ثابت معمولا حقوق مشخص شده ای دارند و خیلی خوش شانس باشند پاداش و عیدی هم می گیرند که بسیاری از افراد ازاین وضعیت ناراضی هستند و به همین دلیل به سمت فریلنسینگ ترغیب می شوند.
یکی از مزایای فریلنسینگ این است که در آمدتان حد و مرزی ندارد البته این به این معنا نیست که تا وارد این عرصه شدید جیب تان پر از پول می شود. بسته به مهارت و پروژه هایی که میپذیرید این میزان درآمد قابل تغییر است.

کمی که حرفه ای تر شوید احتمالا مشتری های زیادی دارید که بنا به تشخیص خودتان میتوانید با هر کدام که خواستید کار کنید و میزان درآمدتان را مشخص نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند