چه نکاتی را در زمان خرید صندلی کانتر رعایت کنیم؟

0

آیا تا به حال به این ماجرا فکر کرده اید که برای خرید یک صندلی اپن یا صندلی بار به چه نکاتی باید توجه کرد؟ راستش را بخواهید صندلی های کانتر بیش از آنکه زیبایی شان اهمیت داشته باشند راحتی آنها مهم تر است.

خانم ها بسیاری از وقتشان را در آشپزخانه سپری می کنند و گاهی برای مدت طولانی روی صندلی می نشینند اما این نشستن های طولانی می تواند گاهی دردسر ساز شود. از این رو است که انتخاب نوع صندلی آشپزخانه بسیار مهم است. مواردی از قبیل ارتفاع صندلی، راحتی و … را در زمان خرید در نظر بگیرید.

از آنجایی که اپن های امروزی بیشتر به شکل میز در آمده اند چرا از آنها استفاده بهتری نشود؟ با خرید صندلی مناسب اپن می توان از آن به عنوان میز نهار خوری استفاده کرد.

ارتفاع صندلی اپن
ارتفاع صندلی ها باید با ارتفاع اپن یا کانتر آشپزخانه شما هماهنگی کامل داشته باشد. چرا که کوتاه بودن یا بلند تر بودن ارتفاع صندلی از اپن هر دو باعث به وجود آمدن مشکلاتی برای کسی که روی آن ها می نشیند ایجاد می کند. بهتر است برای اپن یا کانتر صندلی هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع تهیه کنید تا از این بابت نگرانی نداشته باشید.

صندلی های کانتر

صندلی های کانتر

برای صرف غذا و نوشیدن معمولا باید بین نشیمن تا روی میز حدود ۳۰ سانتی متر فاصله باشد درحالیکه صندلی های ناهارخوری نهایتا ۴۶ سانتیمتر هستند. علاوه بر این عرض صندلی های ناهارخوری معمولی بقدری است که نمی توان تعداد زیادی از آن را کنار هم قرار داد در حالیکه صندلی های اپن با عرض کمی که دارد این امکان را برای ما فراهم می کند.

راحتی نشیمن صندلی های اپن
نشیمن صندلی های اپن نیز باید نرم و برای نشستن راحت باشند، نشیمن های خیلی سفت برای بدن ایجاد ناراحتی می کنند و باعث می شوند که شما روی صندلی احساس راحتی نداشته باشید. شما می توانید برای صندلی های اپن یا کانتر خود نشیمن های زیبا و خلاقانه بدوزید. برای این کار فقط به تکه ای از پارچه مورد علاقه تان نیاز دارید. و یا پارچه هایی هماهنگ و متناسب با دکوراسیون داخلی منزل تان.

تکیه گاه و دسته صندلی های اپن
دسته های صندلی های اپن نباید بیش از اندازه بلند باشند، چرا که این صندلی ها باید در زیر اپن جا شوند و بلند بودن دسته های آین صندلی ها می تواند مشکل ساز بوده و باعث شوند تا شما برای جا به جایی آن ها دچار مشکل شوید. همچنین تکیه گاه ها نباید خیلی بلند یا خیلی کوتاه باشند تا در نشست شما اختلال ایجاد نکنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند