چه نوع میز غذاخوری می پسندید

0

میز غذاخوری، محور اشتراک گذاری وعده های غذایی مهم با خانواده و میهمانان است و از آنجایی که میز غذاخوری بیشتر از دیگر مبلمان خانه مورد استفاده قرار می گیرد، انتخاب آن کار راحتی نیست (چطور میز غذاخوری مناسب انتخاب کنیم؟) و در هنگام خرید باید دقت کافی داشته باشید (زمان خرید میز غذاخوری به این نکات توجه داشته باشید) و اصول مهمی را در نظر بگیرید.

کیفیت میز غذاخوری به جنس صفحه رویی و پایه­ های آن بستگی دارد که با مواد متفاوت (چوب،  فلز، شیشه، سنگ مرمر، کاشی) در ابعاد و شکل های مختلف (مستطیل، مربع، دایره، بیضی یا فرم های آزاد) با سبک های متنوع (سنتی، مدرن، روستایی، صنعتی، معاصر) ساخته می شود.

انواع میزهای غذاخوری

در بازار میزهای غذاخوری با جنس ها و طرح های متنوعی وجود دارد که قیمت آن براساس جنس و ظرفیت میز تعیین می شود. در هنگام خرید میز غذاخوری مناسب، بهتر است ابتدا شکل و ابعاد میز موردنظر را انتخاب کنید و سپس نوع مواد به کار رفته در آن را در نظر بگیرید. در این مقاله، مجموعه ای از میزهای غذاخوری تشکیل شده از مواد مختلف را به شما ارائه می کنیم تا متناسب با دکوراسیون خانه و سبک زندگی تان، میز غذاخوری با بهترین کیفیت را انتخاب کنید.

میز غذاخوری فلزی

فلز، یک عنصر مهم در سبک مدرن است که در سال‌های اخیر میزهای غذاخوری فلزی با طرح‌های شیک و متنوع و برندهای جذاب وارد بازار شده‌اند که حس متفاوتی را به همراه دارند. در این نوع میزها، تمام سطح میز یا تنها پایه های آن، از جنس فلز هستند. چنانچه مشکل کمبود فضا دارید، می توانید با استفاده از برخی میزهای غذاخوری فلزی که دارای لولا بوده و قابلیت تنظیم دارند، مشکل را برطرف کنید.

میز غذاخوری

میز غذاخوری فلزی

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری چوبی باعث احساس راحتی بیشتر اعضای خانواده یا میهمانان می شود و نمای زیبایی را به محیط خانه می دهد. این نوع میزها سرو صدای خاصی ندارند. همچنین کاربرد چوب طبیعی در میزها حس و حال هنری و نوستالژیک ایجاد می­ کند. امروزه تولیدکننده ها با ترکیب چوب و شیشه و ترکیب چوب و فلز، اثر هنری شیک و مدرن تولید می کنند.

میز غذاخوری

میز غذاخوری چوبی

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری شیشه ای به دلیل شفافیت و روشنایی در فضا باعث انتقال حس باز بودن فضا به بیننده شده و متناسب با هر دکوراسیونی است. امروزه این نوع میزها را با هر سبکی می توانید هماهنگ کنید. میز غذاخوری شیشه ای می تواند پایه شیشه ای، چوبی یا فلزی داشته باشد. در هنگام خرید به جنس و ضخامت شیشه دقت داشته باشید.

میز غذاخوری

میز غذاخوری شیشه ای

میز غذاخوری با سنگ مرمر

امروزه برخی تولیدکننده ها برای جلب نظر مشتری، در میزهای غذاخوری لوکس از سنگ مرمر استفاده می کنند که زیبایی منحصر به فردی را در میز ایجاد می کند.

میز غذاخوری

میز غذاخوری با سنگ مرمر

میز غذاخوری با کاشی

در تولید این نوع میزها، سطح میز را بصورت تمام کاشی، ترکیب چوب و کاشی و تکنیک معرق کاشی در نظر می گیرند که بسیار چشم نواز و زیبا است. همچنین می توانید با کاربرد کاشی هایی با طرح های سنتی در فضای مدرن، ترکیب فوق العاده جذاب و زیبای هنری خلق کنید.

میز غذاخوری

میز غذاخوری با کاشی

شما می­ توانید با مراجعه به مراکز فروش میزهای غذاخوری در داخل شهرتان و مراکز تولید و کارگاه‌های اطراف شهرتان و همچنین با جستجو در اینترنت، مجموعه­ ی گسترده­ ای از انواع مدل­ها و مارک­ های مختلف میز و صندلی ها را با کیفیت­ های متفاوت و با قیمت­ های متنوع خریداری کنید. پیشنهاد می کنیم از محصولات مجموعه تولیدی – صنعتی جهانتاب نیز دیدن کنید (میزهای چوبی و فلزی جهانتاب).

 

اشتراک:

نظرات بسته اند