چه عناصری در طراحی رستوران دخیلند؟

0

میز و صندلی ها از عناصر مهم در طراحی رستوران هستند. انتخاب بهترین صندلی چوبی رستورانی نه تنها باعث زیبا سازی فضا می شود بلکه استاندارد و ارگونومیک بودن صندلی ها میتواند آرامش بیشتری به مشتری ها بدهد و این آرامش و کیفیت است که یک مشتری گذری را به مشتری دائم بدل می کند!

عناصر تاثیر گذار در طراحی رستوران

انتخاب فضای زمینه: بستر و زمینه در هر طراحی به خصوص آنکه رستوران باشد بسیار تاثیر گذار است. انتخاب بستر می تواند همه چیز را تحت تاثیر در آورد. حتی رنگبندی درست بستر می تواند در بزرگتر جلوه دادن فضا موثر واقع شود.

انتخاب فرم مبلمان: میز و صندلی یا کاناپه رستورانی از مهمترین عناصر هستند. سعی کنید بهترین نوع و زنگی سازگار با محیط را انتخاب کنید. فرم متناسب با ابعاد فضای رستوران انتخاب کنید. اصولا برای فضای کوچک میز و صندلی بزرگ کاری اشتباه است. برای فضا های کوچک ترکیبی از مبلمان نیمکتی میتواند پاسخگوی مشتری های بیشتری باشد.

اهمیت میز و صندلی رستوران در طراحی رستوران

اهمیت میز و صندلی رستوران در طراحی رستوران

میز مناسب رستوران: همانند صندلی و مبلمان میزها نیز باید هوشمندانه انتخاب شوند. رنگ میزها، استقامت و کاربرد بهینه میزها چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد. سعی کنید محصولی تهیه کنید که طول عمر بالایی داشته باشد تنها زیبایی معیار نیست.

تزیینات و جزئیات: توجه به جزئیاتی مانند تابلو، نور، آویز ها و … میتواند فضا را جذاب تر کند. سادگی و مرتب بودن فضا مهم است اما گاهی لازم است دیوارهایی که هیچ چیز برای جلب توجه ندارند با چند تابلو تزیین شوند.

نور کافی: کمبود نور یا نور بیش از حد می تواند فضای رستوران را تحت تاثیر در آورد. سعی کنید تا جایی که امکان دارد از نور طبیعی بهره ببرید در غیر اسن صورت از لامپ های کم مصرف در رنگهای مختلف استفاده کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند