چند مزیت برون سپاری پروژه ها

0

کارشناسان معتقدند که هزینه استخدام و نگهداری یک کارمند بسیار بالاتر از برون سپاری پروژه ها به افراد دورکار است. از این رو بیشتر مشاغل به سمت فریلنسینگ می روند.

در پاسخ سوال برون سپاری پروژه ها چیست؟ به زبان ساده می توان گفت. هر کاری را که تابع مکان نباشد بشود به افراد متخصص سپرد تا به صورت دورکاری انجام دهند در این حیطه قرار می گیرند.

ایده های جدید

هرچند خودتان خلاق باشید و از همان شروع کسب و کارتان ایده های نو ارائه دهید اما در نهایت در یک خط حرکت خواهید کرد و بهتر است بدانید کارمندان تان هم در نهایت طرز فکرشان مانند شما خواهد شد. اما استفاده از تجربه و دیدگاه فریلنسرهایی که خارج ا محیط کاری شما هستند میتواند ایده های نو بیافریند و خلاقیت به بار آورد. کار با هر فریلنسر یعنی استفاده از دانش فردی که با صدها استارتاپ دیگر کار کرده است!

برون سپاری پروژه ها

برون سپاری پروژه ها

دسترسی دائمی

زمانی که کسب و کاری را راه اندازی می کنید معمولا یکی از مشکلات تان جذب و نگهداری نیروی خبره خواهد بود. در فراز و نشیب هایی که شرکت دارد امکان دارد بسیاری از نیرو های خوب را از دست بدهید و یا برای نگهداری آنها ناچار به پرداخت هزینه ای بالا باشید. اما در روش برون سپاری پروژه ها هر زمان که احتیاج به نیروی ماهر داشته باشید در دسترس خواهند بود و هر زمان که کاری با آنها ندارید لازم نیست هزینه ای برای نگهداری آنها متحمل شوید.

صرفه جویی در وقت

فریلنسر ها مانند کارمندان یک اداره وقتشان را هدر نمی دهند. بنابراین پروژه با سرعت بیشتری پیش می رود. و شما مجبور نیستید که برای زمان هایی که کارمندان هدر میدهند نیز پولی پرداخت کنید. شما دقیقا می دانید که برای چند ساعت کار چقدر هزینه کرده اید!

اشتراک:

نظرات بسته اند