چند ایده پول ساز برای کار از منزل

0

ایده های بسیاری برای راه اندازی کار از منزل وجود دارند. از آنجایی که کسب و کارهای امروزه شخصی تر از گذشته شده اند و در آمد کار از منزل هم بد نیست افراد علاقه بیشتری به این گونه کسب و کارها نشان می دهند.

در ادامه چند نمونه از کارهایی را که می شود در منزل انجام داد معرفی میکنیم.

سفال گری کنید

اگر هنرمند بودن را دوست دارید سفالگری یکی از کارهایی است که میشود روی درآمدش حساب کرد. شما می توانید ظروف و لوازم تزئینی سفالی بسازید و به رنگ های متنوع رنگ آمیزی کنید و آن ها را بفروشید.

خوشنویسی

داشتن خط خوش چیزی است که همه آرزویش را دارند اگر شما چنین توانایی دارید چرا خوشنویسی نمی کنید؟ شما می توانید به عنوان یک خطاط برای خودتان کسب و کاری راه بیندازید. شما می توانید با کسب و کارهایی که همچنان به دنبال نامه نگاری سنتی برای موارد تبلیغاتی شان هستند پیشنهاد همکاری بدهید. یا حتی می توانید به زوج های جوان در نوشتن کارت های عروسی شان کمک کنید.

کوزه گری ایده ای برای کار از منزل

کوزه گری ایده ای برای کار از منزل

نویسنده ی کتاب کودک

کتاب کودک فرصت های خلاقیت بسیاری همراه دارد. شما می توانید در داستان سرایی تان خلاقیت به خرج دهید و تصاویر منحصر به فردی را برای کتاب تان برگزینید.

طراح کیف

اگر از طراحی و کنار هم گذاشتن اکسسوری ها لذت می برید، می توانید به عنوان یک طراح کیف کسب و کار موفقی راه بیندازید و دستاوردهای تان را در نمایشگاه های محلی یا به صورت آنلاین بفروشید.

فروش نقاشی های مجازی

اگر به طراحی هنری علاقه دارید ولی لزوما نمی خواهید کار های تان را به صورت فیزیکی بفروشید، می توانید فرمت دیجیتال کارتان را عرضه کنید و پرینت کردن آن را به مشتریان تان بسپارید.

فروشگاه ملزومات هنری

یا اگر می خواهید از علاقه تان به هنر و خلاقیت تان برای کمک به هنرمندان استفاده کنید و قابی برای عرضه ی محصولات شان فراهم کنید، شما می توانید فروشگاهی افتتاح کنید و ملزوماه هنری مختلف و اقلام خلاقانه را بفروشید.

اشتراک:

نظرات بسته اند