چند ایده جدید برای دورکاری

3

امروزه بیشتر نسل جوان به دلیل نداشتن شغل مناسب به سراغ ایده هایی همچو کار خانگی می روند. اگر کسب و کارهای نوین به درستی صورت گیرند درآمد کار از منزل از شغل های ثابت هم بیشتر خواهد بود.

ایده های زیادی برای این نوع اشتغال وجود دارد. برای کسانی که در حیطه وب فعالیت دارند معمولا گزینه های بیشتری برای دورکاری وجود دارد. بعنوان مثال مترجم و یا نویسنده برای سایت های علمی و خبری می تواند از هر مکانی کار کند.

در ادامه چند ایده جدید را برای کار از منزل بیان می کنیم. شما هم می توانید ایده های خلاقانه خود را در پایان همین پست با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

کار از منزل با ایده هایی خوب

اجاره وب سایت

اجاره وب سایت

اجاره وب سایت

این ایده مخصوص وبمسترها است و لازم است تا مهارت هایی همچو طراحی سایت و سئو را داشت. اگرچه مدهاست که طراحان سایت و سئوکاران برای شرکت های مختلف با راه اندازی وب سایت درآمدزایی می کنند اما این کار تقریبا فراگیر شده و برای کسانی که به تازگی وارد این کار می شوند شانس کمی برای موفقیت وجود دارد. اما راه دیگری وجود دارد که خلاقانه تر است.

بجای آنکه به شرکت های مختلف سربزنید تا سایتی برایشان طراحی کنید. خودتان سایت طراحی کنید و با کار کردن روی سئوی آن رتبه خوبی برای سایت هایتان فراهم کنید. پس از آنکه توانستید به رتبه های بالا در گوگل برسید به راحتی می توانید این وب سایت ها را اجاره بدهید. البته باید کمی آینده نگری شما خوب باشد و بدانید کدام کسب و کارها برای چنین کاری نیازمند اجاره سایت هستند.

واقعیت مجازی

واقعیت مجازی یکی از فناوری های نوین است و هر کسی به آن دسترسی ندارد. چطور است که شما اولین نفر در شهر یا منطقه خود باشید که چنین کسب و کاری راه اندازی می کند.

راه اندازی واقعیت مجازی نیازمند دانش خاصی در حیطه رایانه نیست کافی است تا عینک واقعیت مجازی و کامپیوتر داشته باشید به راحتی می توانید یک مرکز واقعیت مجازی راه اندازی کنید. معمولا مشتری اینگونه کسب و کار های نوجوانان پر از انرژی هستند که به پول براشان مهم نیست و تقریبا می شود گفت معتاد چنین فناوری هایی می شوند.

دوره های آنلاین

دوره آنلاین

دوره آنلاین

یکی از بهترین راه های کسب درآمد استفاده از مهارت های خودتان است. اگر در یک زمینه تخصص داشته باشید مطمئناً افرادی وجود دارند که با پرداخت هزینه حاضر هستند تخصص شما را داشته باشند و آموزش ببینند. اگر می خواهید از مهارت خود استفاده کرده و آن را به دوره های آموزشی آنلاین تبدیل کنید که کمک حال دیگران باشد، در وب فارسی هم اکنون سایت هایی وجود دارند که میتوانید دوره های آموزشی شما را در سایت شان برای فروش قرار دهند و از این طریق شما کسب درامد کنید.

همچنین در صورتی که تخصص یا مهارت خاصی دارید می توانید وب سایت شخصی خود را ایجاد کرده و در آن به فروش دوره های آموزشی خودتان اقدام کنید. در این زمینه هم می توانید از وب سایت های آموزشی کمک گرفته و ایده ها و ترفندهای آن ها را به کار بگیرید.

دو نمونه از وب سایتهایی که در سطح جهانی بهترین پلتفرم های فروش دوره های آموزشی به حساب می آیند Udemy و Teachable هستند، این دو وب سایت روشی آسان و مقرون به صرفه برای ایجاد و عرضه دوره های آموزشی برای افراد در اختیار می گذارند.

تبلیغات در اینستاگرام

با داشتن یک حساب اینستاگرام و ارائه محتوا می توانید با تجارت ها و شرکت های مختلف مرتبط با محتوای خود ارتباط برقرار کرده و برای آن ها بازاریابی و تبلیغ کنید. بنابراین در صورت داشتن مهارت های بازاریابی و هزاران فالوور، می توانید در ازای پست کردن مطالب تبلیغاتی درآمد کسب کنید. پس از اینکه در این زمینه رشد کردید در آن صورت می توانید میزان زمان صرف شده خود را کاهش دهید. همچنین در این روش می توانید از طریق پست کردن عکس از لپ تاپ و کامپیوتر، زمان کار با گوشی را نیز به حداقل برسانید.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

مشاوره آنلاین

اگر مهارت یا علاقه خاصی دارید می توانید با ارائه آن به صورت آنلاین درآمد کسب کنید و یک کار نیمه وقت داشته باشید. در این صورت باید مهارت های خود را افزایش دهید زیرا در صورت کمبود مهارت ممکن است نتوانید مشتریان خود کمک کنید.

در اینجا علاوه بر مهارت و تجربه باید بتوانید به مشتری های خود حمایت روحی هم عرضه کرده و اعتمادشان را جلب کنید. برای این کار می توانید در تلگرام با ایجاد کانال یا در اینستاگرام با ایجاد پیج افراد را به گرد هم جمع کنید و در کانال و صفحه خود اطلاعات آموزشی و مشاوره خوبی به رایگان برای آنها قرار دهید. سپس پلن های مشاوره خصوصی را منوط به دریافت هزینه کنید.

اشتراک:

3 دیدگاه

  1. دورکاری توی همه شرایطی عالی هستش. به خصوص برای اونایی که می خوان چند منبع درآمد داشته باشن

  2. آقا منم دورکاری می کنم. از دور می خوابم هی با کنترل تلویزیون کانال ها رو اینورو اونور می کنم. خیلی جالبه. درآمد خوبی هم داره