چند ایده برای شیک کردن آشپزخانه

0

خانم ها بیشتراز هر چیزی به ظاهر آشپزخانه اهمیت می دهند و معمولا هر کاری می کنند تا شیک و تمیز باشد. استفاده از جدیدترین صندلی کانتر یا شیر آب راهکاری برای تغییر دکوراسیون و به روز بودن است.

اگر از ظاهر آشپزخانه تان خسته شده اید و سعدی دارید با کمترین هزینه ها آنرا نوسازی کنید بهتر است راهکارهایی را که در این نوشته پیشنهاد می شود را امتحان کنید.

ظاهر یخچال را مرتب کنید

خمعمولا تعویض یخچال با آخرین مدل های روز هزینه سنگینی در بر دارد اما تمیز کاری و زیباسازی ظاهرآن با کمترین هزینه های امکان پذیر است. احتمال روی یخچال تان پر از آهنربا یا برچسب و یاداشت شده است. دراولین اقدام هر آنچه که اضافی است را از روی یخچال دور کنید. تمام اشکال میوه های آهنربایی و برچسب ها و … بگذارید یخچالتان همان حس نو و بی آلایش بودن را تجربه کند.

کابینت ها

اگر برای نو سازی آشپزخانه بودجه ای در نظر گرفته اید بهتر است دستی به سر و روی کابینت ها بکشید از تعویض آنها گرفته تا رنگ آمیزی هر کدام را که انجام دهید بدون شک آشپزخانه تان جانی دوباره خواهد گرفت.

شیک کردن آشپزخانه

شیک کردن آشپزخانه

شیر آب جدید

شاید خودتان ندانید اما عوض کردن شیر آب میتواند کلی روحیه به شما بدهد. معمولا بیشترین استفاده از شیر اب می شود و با نو شدن آن نه تنها ظاهر آشپزخانه شیک تر می شود بلکه شما خودتان نیز هر بار که به آن دست میزنید تغییر را حس خواهید کرد. مدتی طول خواهد کشید تا شیر قبلی و سبک استفاده از آنرا فراموش کنید و همین موضوع همیشه تغییر را به شما یاد آوری می کند.

نور پردازی

اگرتا کنون از نور معمولی برای روشنایی آشپزخانه استفاده می کردید کمی تغییر در این بخش میتواند بسیار محسوس باشد به ویژه آنکه از نورهای رنگی استفاده کنید.

آثار هنری زیبا آویزان کنید

نصب پوستر یا یک اثر هنری و امثال اینها می تواند در راه نوسازی آشپزخانه کمکتان کند. بدون شک صلیقه خودتان برای انتخاب یک اثر هنری یا پوستر حرف ندارد و لازم نیست از کسی کمک بگیرید که بعد ها از انتخابش ناراضی باشید.

اشتراک:

نظرات بسته اند