چطور یک بنر تبلیغاتی ساده طراحی کنیم؟

0

اگر به یک بنر تبلیغاتی نیاز داشته و چندان مایل نیستید که با استخدام طراح بنر، هزینه ای صرف کرده و ترجیح می دهید موضوع را بدون صرف پول به اتمام برسانید؛ برخی نکات می تواند در طراحی بنر به کمک شما آمده و در نهایت نمونه ی حرفه ای تری در دست داشته باشید.
بنرهای تبلیغاتی یکی از فاکتورهای مهم در جذاب کردن فضای وب سایت ها بوده و فارغ از این که طراح وب سایت تا چه اندازه حرفه ای عمل کرده و محیط سایت را زیبا و جذاب طراحی کرده باشد، اما بنرها نیز در بالا بردن ترافیک سایت نقش کاملا تاثیرگذاری دارند.

اصول اولیه ی طراحی بنر

اصول اولیه ی طراحی بنر

اصول اولیه ی طراحی بنر

اگر تصمیم گرفته اید که آستین ها را بالا زده و خودتان بنر وب سایت خود را طراحی کنید، علاوه بر نیاز مبرم شما به آشنا بودن کافی با محیط فتوشاپ، لازم است که موارد زیر را نیز در نظر داشته باشید.

استفاده از حداکثر 3 یا 4 رنگ

به خاطر داشته باشید که در طراحی بنر می باید حداکثر از 3 یا 4 رنگ استفاده کرده و از طراحی بنرهای شلوغ و رنگارنگی که تنها آشفتگی حواس می آورند، خودداری نمایید.

استفاده از ترکیب های رنگی گرم و شاد

همین طور توصیه می شود که حتما در طراحی بنر مورد نظر خود رنگ هایی را انتخاب کنید که تم شاد و گرم داشته و در جلب نظر مخاطب بتوانند قوی عمل کنند.

استفاده از 2 یا 3 نوع فونت

حتما شما در بنر تبلیغاتی خود نیازمند این هستید که متنی تایپ کرده و باید فونتی را انتخاب نمایید. اما دقت داشته باشید که فونت های مورد استفاده ی شما در بنر تبلیغاتی نمی باید از 2 یا 3 نوع فونت تجاوز کند.

از فریب دادن کاربران اجتناب نمایید

دقت داشته باشید که دیگر زمان فریب دادن مخاطب و کاربر وب سایت گذشته و به هیچ وجه نباید با ساده انگاشتن تفکر مخاطب از کلماتی در بنر خود استفاده نمایید که مثلا باعث شود کاربر بدون خواست شخصی روی بنر کلیک کند.
این ها اصول کلیدی و تاثیر گذاری بودند که خارج از نکات فنی طراحی بنر، در طراحی یک بنر تبلیغاتی اصولی کمک خواهند کرد.

اشتراک:

نظرات بسته اند