چطور کافی شاپ پویا داشته باشیم؟

0

در گذشته زمانی که دو یا چند نفر می خواستند گپی دوستانه یا حتی کاری بزنند به کافه محل خودشان می رفتند و چند ساعتی را با خوردن چایی یا دیگر نوشیدنی ها در کنار دوستان خوش می گذراندند.

در واقع کافی شاپ ها نسخه مدرن شده کافه یا قهوه خانه های قدیم هستند که اگر درست اداره شود و از طراحی کافی شاپ زیبا بهره برده شود، باید چنین محیط صمیمی را فراهم آورد. استفاده از تجربه بهترین مشاور برای راه اندازی کافی شاپ میتواند شما را در برپایی یک کافی شاپ محبوب و خاطره انگیز کمک کند.

اگر خواسته باشید تا کافی شاپی محبوب داشته باشید باید خودتان را به جوانان بیشتر نزدیک کنید و آنها را درک کنید. معمولا جوانان دوست دارند در جمع های چند نفره خوش بگذرانند پس محیطی دنج برای آنها فراهم کنید.

کافی شاپ فقط جای نوشیدن قهوه نیست!

اگر شما هم بخواهید کافی شاپ تان بسیار ساکت و جایی برای نوشیدن قهوه یا دیگر نوشیدنی ها باشد احتمالا مشتری های پر انرژی و با نشاط را از دست خواهید داد. از آنجا که جوانان دوست دارند دورهمی را با خنده و شادی خوش بگذرانند، از آنها توقع بی سر وصدا بودن را نداشته باشید. بهتر است تا فضا را طوری طراحی کنید تا همه راحت باشند و حس امنیت را به آنها منتقل کنید. همه که دوست ندارند در کافی شاپ روزنامه بخوانند!

قهوه خانه

قهوه خانه

محل خوبی را انتخاب کنید

اگر هنوز کافی شاپ را راه اندازی نکرده اید بهتر است در مورد محل آن حسابی سخت گیر باشید. معمولا اطراف پارک ها، دانشگاه، هتل، سینما و امثال اینها که هم شلوغ هستند و هم اینکه قشر جوان با آن سر و کار دارند مکان مناسبی برای افتتاح کافی شاپ هستند.

موسیقی روحی بر کالبد کافی شاپ

در گذشته کافه ها با موسیقی زنده پرنشاط می شدند اما حالا که چنین امکاناتی وجود ندارد موسیقی بیکلام چنین فضایی را دلنشین می کند. سعی کنید با یک موسیقی ملایم خستگی را از تن مشتری دور کنید. دقت داشته باشید که ذائقه مشتری با شما یکی نیست پس بهتراست گاهی نظر سنجی کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند