چطور صندلی مناسب سالن همایش را انتخاب کنیم؟

0

برای راه اندازی یک سالن همایش نیاز به صندلی مخصوص این کار است و از آنجایی که در جامعه شناخت کمتری نسبت به این نوع کالا وجود دارد. با خرید صندلی آمفی تئاتر ارزان امکان دارد پس از راه اندازی سالن همایش مشکلاتی به وجود آیند که بار اقتصادی منفی خواهند داشت.

صندلی همایش درگروه مبلمان سینمایی قرار می گیرد و از آنجایی که در تیزاژ بالا سفارش داده می شود لازم است از همه جنبه های کیفیت و استقامت مورد آزمایش قرار گیرند.

آنطور که متخصصان این عرصه می گویند یک صندلی آمفی تئاتر یا همایش خوب حداقل باید 15 سال دوام بیاورد و عمر مفید داشته باشد.

ایراد داشتن و غیر استاندارد بودن صندلی نه تنها ظاهر سالن را به هم می ریزد بلکه کلی از فضا را هم هدر می دهد. از طرفی همه اینها نارضایتی حضار را در پی دارند.

حضار در این سالن ها حداقل باید دو ساعت روی صندلی بنشینند اگر صندلی راحتی و انعطاف لازم را نداشته باشد بی شک بی حوصله شده و ادامه کار برایشان دشوار می شود.

 

صندلی آمفی استاندارد

صندلی آمفی استاندارد

از دیگر موارد قابل توجه که اکثر مراجعین به چنین همایش هایی از آن شاکی هستند عرق کردن کفی و پشتی صندلی هاست. اگرچه در سالن دستگاه های خنک کننده و تهویه هوا وجود داشته باشد اگر جنس روکش کفی و پشت صندلی از پلاستیک یا چرم مصنوعی باشد موجب تعریق شده و پیامدهای نا خوشایندی در پی دارد.

اینکه صندلی تا چه اندازه نرم و راحت باشد به فوم به کار رفته در آن بستگی دارد. دو نوع فوم وجود دارد که به فوم گرم و سرد معروفند. فوم گرم ارزانتر از نوع سرد است و البته زودتر هم خراب شده و حالت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

بهتر است صندلی انتخاب شود که از فوم سرد در ساخت آن بهره برده باشند تا قابلیت ارتجاعی خود را تا سالها از دست ندهد درست مانند صندلی خودروها که از فوم سرد ساخته شده اند.

اشتراک:

نظرات بسته اند