چطور زمان دورکاری ارتباط درستی با اداره داشته باشیم؟

0

در عصر حاظر همه به دنبال درآمد بیشتر در ازای صرف وقت کمتر هستند. راهکارهای متنوعی برای این منظور از سوی ایده پردازان ارائه شده اند، اما دورکاری یکی از بهترین روش ها برای حذف هزینه و زمان اضافی برای رفت و آمد به محل کار است.

اگر سری به بهترین سایت دورکاری بزنید فریلنسر های حرفه ای بسیاری را خواهید دید که به جای استخدام در یک اداره ترجیح می دهند به صورت دورکاری مشغول به کار شوند. این افراد با احتساب زمان صرف شده و هزینه های رفت و آمد دورکاری را به صرفه تر از کارثابت می دانند.

علاوه بر آن دورکاری به کارفرمایان اجازه می دهد تا کارکنان ارزشمند خود را حفظ کنند، به مجموعۀ گسترده تری از مهارت ها دسترسی یابند و از هزینه های سربار اداری بکاهند یا از نقل مکان به جای بزرگتر، خودداری کنند. کاهش رفت و آمدها با کاسته شدن از سطح انواع آلودگی های شهری، کاهش موارد گره های ترافیکی، صرفه جویی در مصرف انرژی همراه است و همین مزیت ها باعث می شود امکان حفظ محیط، بیشتر فراهم گردد.

کارهایی که بسیاری از کارمندان در ادارات انجام می دهند در واقع به صورت دورکاری نیز قابل انجام هستند. اگر به عنوان یک کارمند توانستید مدیرتان را قانع کنید تا کارتان را به صورت دورکاری ادامه دهید مواردی هستند که لازم اسصت رعایت کنید.

در ساعات مشابه کار کنید

جذابیت دورکاری در انعطاف پذیری زمانی برای انجام آن است. اما زمانی که شما با یک تیم کار می کنید لازم است تا همزمان با آنها در ساعات مشخص کار کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. اگر درساعات متفاوت تری نسبت به سایر هم تیمی ها کار کنید احتمالا کم کم این حس را خواهید داشت که دیگر جزوی از آن تیم نیستید. بنابر این سعی کنید تا زمانی که سایر همکارانتان در اداره مشغول کارند شما هم همزمان با آنها کار کنید.

دورکاری

دورکاری

همیشه در دسترس باشید

با اینکه در محیط اداره نیستید سعی کنید همیشه در دسترس همکاران و رئیستان باشید. فراموش نکنید شما محیط کارتان تغییر کرده اما هنوز عضو همان مجموعه هستید. پس سعی کنید تا در ساعات اداری در دسترس باشید. مورد دیگر آنکه بهانه هایی مثل راینها م خراب بود و یا اینکه اینترنت قطع بود را کنار بگذارید و کمی واقع بینانه رفتار کنید. حالا که دورکار هستید، بهتر است زمانی برای کارهایی مثل تعمیرات و نگهداری تجهیزات کاری کنار بگذارید تا مشکلی پیش نیاید.

پروژه های خود را سازماندهی کنید

همکاری معمولا شامل بازنگری های فراوان و به روز کردن فایل هاست. بدون مدیریت صحیح، مراحل مهم کار ممکن است از قلم بیفتند یا نادیده گرفته شوند. یک سیستم مدیریت فایل درست کنید. در صورت امکان آن را در دسترس همگان بگذارید تا دیگران هم بتوانند با آن کار کنند.

از برنامه ای برای به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش خود استفاده کنید یا اجازه دهید همکاران از راه دور به سیستم یکدیگر دسترسی داشته باشند. برای توضیح پروژه های جدید، ویدیوهای آموزشی به اشتراک بگذارید.

اشتراک:

نظرات بسته اند