چرا راه اندازی کافی شاپ سیار مناسب تر است؟

1

ایده راه اندازی کافی شاپ سیار به ذهن افراد بسیاری رسیده است اما کمتر کسی پیدا شده که به آن جامه عمل بپوشاند. حتی اگر از مشاور آنلاین راه اندازی کافی شاپ هم نظرخواهی کنید. بدون شک این نوع کافی شاپ را به شما پیشنهاد می دهد چراکه به بازار هدف نا محدودی دسترسی دارد. و البته سختی های خودش را هم دارد.

از آنجایی که راه اندازی یک کافی شاپ مدرن نیازمند بودجه بالایی است چرا نوع سیار آن را راه اندازی نکیند؟ هزینه هایی که برای راه اندازی کافه سیار لازم است بسیار کمتر از نوع ثابت آن است. اما فراموش نکنید به دلیل کمبود جا به مراتب کارتان سخت تر خواهد بود!

یکی از مزیت هایی که این نوع کافی شاپ دارد بدون شک طیف گسترده ای از مشتریان است که حتی شده برای تجربه هم که باشد پیش شما یک فنجان قهوه می نوشند.

از آنجایی که با داشتن کافی شاپ سیار می توانید هر جایی که دوست داشته باشید بروید گویا به همه شهر یا حتی کشور دسترسی دارید.

این نوع کسب و کار به درد آنهایی می خورد که بودجه کمی دارند و از طرفی میخواهند همزمان سفر کنند و پول هم درآورند. چرا که نه هر جایی که دوست داشته باشید می روید و هر زمان که بخواهید بساط قهوه چی خود را برپا می کنید … !

کافی شاپ سیار

کافی شاپ سیار

از آنجایی که این کافه رستوران ها تا به امروز امتحان خود را پس داده و حداقل در شهر تهران با استقبال مردم رو به رو شده اند، پس جای هیچ ریسکی باقی نمی ماند.

شما با خرید یک ماشین ون یا مینی بوس قدیمی میتوانید آنرابه شکلی کلاسیک رنگ آمیزی و تزیین کنید و با تهیه تجهیزات لازم سفر و کاسبی تان را آغاز کنید.

کافه های سیار را شاید در قالب ماشین های بستنی فروشی که در فیلم های امریکایی و انگلیسی وجود داشتند، دیده باشید. ون ها و کاروان های بزرگی که با رنگ ها و استیکرهای جذاب، تزیین شده و خیابان به خیابان مشتری ها را پای دخل مغازه متحرک خود می کشند؛ تقریبا شبیه کاری که در ایران با وانت های سفید و آبی و برای خرید نان خشک و ضایعات آهن یا فروش میوه … انجام می گیرد!

کافه های سیار در ایران نظیر: وی کافه، کافی اکسپرس، کافه رو، کافه ون و … در واقع ماشین های ونی هستند که به یک یا چند دستگاه قهوه ساز مجهز شده اند و انواع قهوه و شیرینی (معمولا خانگی) را در منوی خود جای می دهند.

اشتراک:

۱ دیدگاه