چرا باید سایت شخصی داشته باشیم؟

1

این روزها وب سایت ها جنبه شخصی تر به خود گرفته اند و بیشتر افراد اقدام به راه اندازی وب سایت شخصی می کنند. و این کار با استخدام فریلسنر طراح سایت به سادگی و در مدت کوتاهی انجام می گیرد اما چرا باید وب سایت شخصی داشت؟

داشتن وب سایت شخصی، راهی قدرتمند برای به اشتراک گذاشتن توانمندی ها و مهارت های شماست. اگر شما جویای شغلی عالی متناسب با تخصص خود هستید و می خواهید در این بازار رقابتی باقی بمانید، باید اطمینان حاصل کنید که مهارت های تان پیوسته به روز می شود و رزومه شما در معرض دید همگان است. اینجاست که طراحی سایت شخصی اهمیت می یابد.

برقراری ارتباط با شما
داشتن یک وب سایت شخصی این امکان را می دهد تا از طریق تلفن، پست الکترونیکی، لینکدین یا توییتر و یا سایر کانال ها با شما ارتباط برقرار شود. علاوه بر این، با آوردن کلمات کلیدی همچون نام دانشگاه تان، نام صنعتی که در آن متخصص هستید و… در سایت تان، شانس خود را برای قرار گرفتن در رتبه های بالای موتور جستجو بالا می برید.

شخصیت شما از طریق وب سایت شما می درخشد
شرکت ها صدها رزومه را برای تنها یک پست کاری دریافت می کنند. داشتن یک وب سایت شخصی به شما کمک می کند تا خود را از سایر متقاضیان کار جدا کنید و خود را به عنوان یک گزینه مطلوب به کسب و کار ها نشان دهید.

ضرورت داشتن وب سایت شخصی

ضرورت داشتن وب سایت شخصی

مسیر خود به سمت کار جدید را مشخص کنید
نوشتن یک قدرت است. شما می توانید از طریق نوشتن کارهای مهمی که توانایی انجامش را دارید، مدیران شرکت ها را به سمت خود جلب کنید. ارائه نمونه کارهایتان در سایت شخصی باعث می شود که شما را بهتر بشناسند و بهتر ارزیابی کنند. شما حتی می توانید محتوای نوشته شده ای در قالب یک مقاله به سایت شخصی خود اضافه کنید. و یا حتی یک پست طولانی را به لینکدین خود اضافه کنید.

تحقیقات نشان می دهد، 25 درصد از استخدام کنندگان احساس می کنند افرادی که دارای سایت شخصی هستند و فعالیت های خود را روی آن منتشر می کنند، شانس بیشتری در استخدام دارند.

حضور آنلاین یک ضرورت در آینده است.
در حال حاضر تنها 4 درصد از افراد دارای سایت شخصی هستند. متخصصان منابع انسانی پیش بینی می کنند در پنج سال آینده، بیشتر شغل ها و کارمند یابی وابسته به محتوای آنلاین خواهد بود. یعنی طراحی سایت شخصی در آینده نزدیک به یک ضرورت تبدیل خواهد شد و افرادی که دارای یک وب سایت شخصی که به خوبی طراحی شده و به خوبی نوشته شده باشد؛ باشند بهترین شانس را برای جذب مدیران و کارفرمایان خواهند داشت.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. هنگامه.ک در

    البته همیشه هم ایده ی خوبی نیست. از 100 تا سایت 95 تاشون محتوای بیخودی دارن و صاحبانشون الکی این سایت ها رو باز کردن