چامپ کجاست؟

0

اگر عاشق غذاهای گوشتی بخصوص انواع کباب هستید، این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید. قصد داریم رستورانی را معرفی کنیم که منویی متفاوت از کباب هایی جدید و محلی را ارائه می دهد.
رستوران چامپ در واقع کبابسرا است و در آن، سرآشپز خبره بلوچی، به طبخ انواع کباب و کباب های ویژه سیستانی می پردازد. پیشنهاد ویژه سرآشپز، کباب چامپ است . این کباب یکی از اصیل ترین و عیانی ترین کباب های استان سیستان و بلوچستان است که در زبان انگلیسی، به معنی “به دندان کشیدن” است.
چامپ محیطی آرام و دوست داشتنی برای گذراندن چند ساعت یک روز تعطیل در کنار عزیزان و دوستان صمیمی است. میز و صندلیهای رستوران سفید بوده و با چیدمانی ساده و شیک تزیین شده اند. فضای رستوران چندان بزرگ نیست و حدود 40 نفر ظرفیت دارد. اما می توان الان که هوا رو به گرمی است، در فضای باز جلوی رستوران نشست و غذا را در هوای آزاد میل کرد.

رستوران چامپ

رستوران چامپ

رستوران چامپ

رستوران چامپ

رستوران چامپ

رستوران چامپ

چامپ رستورانی در رده اقتصادی و متوسط است. ارزان ترین غذا ، جوجه بدون استخوان با 12 هزار تومان است و گران ترین غذا کباب چامپ با قیمت 45 هزار تومان است. این رستوران مالیات و ارزش افزوده ندارد. اما اگر سالن را برای برگزاری مهمانی رزرو کنید، 15 درصد حق سرویس روی هزینه ها اضافه می شود. چامپ در اشرفی اصفهانی، روبروی چهارراه مرزداران، ابتدای خیابان پیامبر شرقی، پلاک 3 واقع شده است.
تلفن : 02144045751

اشتراک:

نظرات بسته اند