پیش بینی وضعیت آب و هوا آخر هفته

0

به گزارش سی اس وب به نقل از ایسنا، احد وظیفه، مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود یک سامانه ی بارشی با قدرت بارش پراکنده در استان هرمزگان، بخشی جنوبی سیستان و بلوچستان و نیز قسمت شرقی استان فارس خبر داد.

وی همین طور اظهار داشت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز (پنج شنبه ۵ مهر ماه) با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه با کاهش محسوس دما در شرق استان اردبیل، گیلان و مازندران پیش بینی می‌شود.

وظیفه در خصوص بارش در استان های شمالی توضیح داد: فردا (جمعه ۶ مهر ماه ) کاهش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد در استانهای گیلان، مازندران و با شدت کمتر در غرب گلستان و ارتفاعات شمالی استان سمنان ادامه خواهد داشت.

مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در روز شنبه بارش پراکنده و افزایش دما در سواحل دریای خزر انتظار می‌رود. همچنین امروز و فردا (پنج شنبه و جمعه ) پنجم و ۶ مهر ماه دریای خزر مواج و طوفانی خواهد بود.

احد وظیفه بیان داشت: امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر و شب در پاره‌ای از نقاط شمال غرب کشور ، هرمزگان ، جنوب سیستان و بلوچستان، وشرق فارس افزایش ابر، بارش پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

وضعیت هوای تهران طی روزهای آینده

وظیفه در خصوص وضعیت آب و هوای تهران در روزهای آینده گفت: آسمان تهران فردا و پس فردا جمعه و شنبه ( ۶ و ۷ مهر ماه ) صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی دو روز آینده به ترتیب ۲۹ و ۱۸درجه سانتی‌گراد و ۲۸ و ۱۸ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند