پیش از خرید صندلی رستوران, چه مواردی را در نظر بگیریم؟

1

آیا قصد دارید رستوران خود را راه اندازی نمایید؟ پس حتما این سوال برای شما هم پیش آمده که چه میز و صندلی برای رستوران مناسب تر است؟ یکی از مهم ترین نکات در تاسیس رستوران, توجه به دکوراسیون داخلی است که میز و صندلی ها نیز یکی از مهم ترین عوامل در طراحی داخلی به حساب می آید. اگر به دنبال خرید میز و صندلی ارزان هستید, توجه داشته باشید که به زیبایی صندلی ها در هنگام خرید اهمیت دهید. بهتر است بدانید که افراد زیادی از مردم بر اساس نوع دکوراسیون و مدل میز ها و صندلی ها, رستوران خود را جهت صرف غذا انتخاب می نمایند. اگر بتوانید با استفاده از صندلی راحت مکانی دنج و راحت را برای مشتریان خود فراهم آورید, رستوران شما مبدل به پاتوق افرادی خاص می شود که برای رونق کسب و کارتان بسیار مفید واقع خواهد شد.
لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین تصمیماتی که یک رستوران دار باید بگیرد, انتخاب صحیح میز و صندلی رستورانی است. با توجه به گفته های بالا باید در انتخاب صندلی ارزان و مناسب کوشا باشید. در مطلب زیر نکاتی مهم برای انتخاب صندلی مناسب به شما عزیزان ارایه می دهیم, تا بتوانید بهترین گزینه ها را انتخاب نمایید. با ما همراه باشید تا نکاتی را که پیش از خرید باید به آن توجه کنید را به اتفاق یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

1. سبک خاصی را برای رستوران برگزینید

هر رستورانی سبک مخصوص به خود را دارد. سبک دلخواه شما برای دکوراسیون رستوران و یا کافه چیست؟
دوست دارید فضای داخلی رستوران شما چه حسی را به مشتریان منتقل نماید؟ رستوران ها سبک های مختلفی از جمله: سنتی, مدرن, دنج, کلاسیک و فضای باز دارند. سبک مورد نظرتان را انتخاب نمایید تا بتوانید طبق آن صندلی های مناسب را خریداری نمایید. برای مثال اگر بخواهید سبک رستوران را سبکی سنتی انتخاب نمایید, نمی توانید از صندلی های کلاسیک برای ساخت فضایی سنتی استفاده کنید.

صندلی ارزان

صندلی ارزان

2. ظرفیت رستوران را در نظر بگیرید.

مسیله ی بعدی که بعد از انتخاب سبک رستوران باید در نظر بگیرید, آن است که ظرفیت رستوران را مورد بررسی قرار دهید و با توجه به آن تعداد میز و صندلی مورد نظر را خریداری کنید. ممکن است رستوران شما فضایی بزرگ داشته باشد و یا فضای رستوران شما دارای بخش هایی تو در تو باشد. برای مثال اگر فضای داخلی رستوران دارای بخش های مختلف است می توانید, بخشی را به صندلی و میز های دو نفره اختصاص دهید و بخش های دیگر را به میز های چند نفره. مقدار فضای خالی را در رستورانتان مورد بررسی قرار دهید.

3. بودجه ی خود را در نظر بگیرید

بر اساس بودجه ای ک در دست دارید می توانید خرید میز و صندلی را برآورد کنید. اگر بودجه شما برای خرید میز و صندلی کم است گزینه های محدود تری پیش رو دارید. اگر خیلی بودجه ی شما کم است به میز و صندلی های دست دوم فکر کنید.

4. کیفیت میز و صندلی

بهتر است بدانید که کیفیت بالای میز و صندلی نوعی سرمایه گذاری برای بازگشت مشتریان و فروش بیشتر به حساب می آید. بنا بر این بودجه ی شما نباید بر کیفیت رستورانی که قصد راه اندازی آن را دارد تاثیر بگذارد. مشتریان باید علاوه بر صرف غذا با کیفیت عالی بر روی صندلی هایی بشینند که احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

اشتراک:

۱ دیدگاه