پیتزا کش لقمه

0

از میان تمام غذاهایی که سرو می شود، شما کدام غذا را می پسندید؟ آیا دوست دارید در یک رستوران سنتی ایرانی، یک غذای خوشمزه میل کنید یا ترجیح می دهید که در فضای یک فست فود قرار بگیرید و یک پیتزای خوشمزه سفارش دهید؟ اگر انتخاب شما، مورد دوم است، با ما همراه باشید، چرا که قصد داریم به معرفی یک فست فود خوب به نام پیتزا کش لقمه بپردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی فست فود پیتزا کش لقمه

بی شک یکی از خوشمزه ترین غذاهای فست فودی، پیتزا است. پیتزا در انواع و اقسام مختلف و با مواد اولیه مختلف درست می شود. شاید به همین دلیل است که بیشتر مردم با سلیقه های مختلف این غذا را دوست دارند.

فست فودی که معرفی می کنیم، در سرو این غذا بسیار ماهر است و شما می توانید طعم خوب یک پیتزای خوشمزه را میل کنید. نام آن، پیتزا کش لقمه است.

از نام این فست فود پیداست که قرار است در آن پیتزاهای بسیار خوشمزه ای میل کنید. پیتزا کش لقمه یک فست فودی خوب و لذیذ است که در منطقه امیرآباد قرار دارد. اگرچه کش لقمه یک رستوران بزرگ و لوکس نیست، جایی دنج و مشتریان قدیمی دارد.

درچیدمان داخلی، میز و صندلی های غذاخوری قهوه ای استفاده شده است. روی تمامی میزها هم ظروف پذیرایی با چیدمانی زیبا قرار گرفته اند.

تم رستوران قهوه ای انتخاب شده و دیوارهای با سنگ های تزیینی و کف با پارکت قهوه ای پوشانده شده اند تا هماهنگی رنگی کاملی وجود داشته باشد.

فارغ از دکوراسیون فست فود، شما می توانید پیتزاهای خوشمزه ای را میل کنید که محتویات آن به راحتی کش می آیند. کارکنان این فست فود مجرب هستند و به خوبی از شما پذیرایی می کنند و شما می توانید با خیالی آسوده، غذاهای خوشمزه ای را میل کنید و از آن لذت ببرید.

این فست فود، ظرفیت پذیرایی از 20 نفر را دارد و می تواند و به مراجعین اینترنت وای فای رایگان ارائه می دهد.

فست فود پیتزا کش لقمه

فست فود پیتزا کش لقمه

فست فود پیتزا کش لقمه

فست فود پیتزا کش لقمه

کش لقمه پارکینگ اختصاصی ندارد ولی جای پارک در اطراف رستوران به راحتی پیدا می شود. سطح قیمتی رستوران متوسط است.

اشتراک:

نظرات بسته اند