پیتزاهای خوشمزه در پنجره

0

معرفی یک فست فود عجیب و غریب:

از شما دعوت میکنیم که برای صرف غذا در یک فست فود ویژه، به محله ی سعادت آباد بروید. هنگامی که وارد این فست فود میشوید، با دکوراسیون عجیب و طرح میز و صندلی فست فود جدیدی روبر میشوید که نمونه ی آن را در رستوران دیگری ندیده اید. دیوار های آن به شکل ویژه ای تزئین شده اند و نوآوری و خلاقیت را میتوانید در جز به جز این مکان ببینید.

طراحی فست فود مذکور به گونه ای است که حتما شما را جذب می کند، خاص و ویژه، عجیب و غریب! به جای مواجهه با یک فضای تاریک با نور پردازی ملایم، این نور آفتاب است که در طول روز روشنگر فضا خواهد بود.

طرح میز و صندلی فست فود پنجره

طرح میز و صندلی فست فود پنجره

در فست فود پنجره چه خبر است؟

پنجره نام این فست فود است و شما میتوانید آن را در سعادت آباد، بلوار پاکنژاد شمالی، خیابان آسمان 12 شرقی، خیابان گل افشان، پلاک 20 بیابید. در پنجره برای پخت و تهیه ی خمیر پیتزاها از روغن زیتون استفاده میشود پس منتظر صرف یک پیتزای کم پرب تر باشید. سس های پنجره همه دست ساز و مخصوص این فست فود است و در سرو غذاها از سبزیجات تازه استفاده میکند.
این فست فود ظرفیت پذیرایی تا 25 نفر مراجعه کننده را دارد و تعدادی از میز و صندلی غذاخوری خود را در فضای باز چیده است. شاید صرف یک غذای خوشمزه در هوای سرد دلچسب باشد.
شما به این فست فود میتوانید از ساعت 11:30 صبح تا 23:30 مراجعه کنید. اگر مایلید تا میزی برای خود و دوستانتان رزرو کنید میتوانید با شماره های 22119518، 22119519 تماس حاصل کنید.

طرح میز و صندلی فست فود پنجره

طرح میز و صندلی فست فود پنجره

اشتراک:

نظرات بسته اند