پلوپز صنعتی؛ تجهیزات پخت رستوران

0

دم کردن برنج در رستوران یا آشپزخانه های صنعتی مهارت خاصی می خواهد که از عهده افراد معمولی خارج است. از آنجایی که برای هر کاری دستگاهی وجود دارد اگر سری به فروشگاه خرید و فروش تجهیزات رستوران سری بزنید انواع مختلفی از پلوپز صنعتی یا همان دم کن برنج را خواهید دید.

متناسب با نیاز رستوران یا آشپزخانه یکی از مدلها را انتخاب کنید تا از روش های سنتی دم کردن برنج و ترس از سفت یا شل شدن آن به کلی از بین برود.

وجود چنین دستگاهی از نیاز های اولیه راه اندازی رستوران یا کترینگ است. این دستگاه ها ظرفیت های مختلفی دارند که قبل از خرید فروشنده در مورد آن توضیحات لازم را خواهد داد و روش استفاده از آنها پیچیدگی خاصی ندارد. قیمت این دستگاه نیز بسته به ظرفیتش متغیر است.

جداره این دم کن برنج توسط پشم شیشه فشرده عایق بندی شده است تا کمترین میزان اتلاف گرما را داشته باشد. همچنین، میزان گرمای تولیدی و بخارهای اضافه در داخل آشپزخانه را نیز کاهش می دهد.

استفاده از مواد عایقی و استیل یا فولاد ضد زنگ نه تنها کارایی دستگاه را بالا برده بلکه بر زیبایی و استقامت آن نیز افزوده است.

فر دمکن برنج مناسب رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی در طرح های یک خانه و دو خانه یا سه خانه طراحی شده و به کمک مشعل چدنی و سینی رولی از لوله استیل حرارت را به خوبی به تمام نقاط برنج به طور یکسان میرساند تا پروسه دم کشیدن را تسریع و یکنواخت کند.

پلوپز صنعتی

پلوپز صنعتی

از قابلیت های عمومی پلوپز های صنعتی میتوان به این موارد اشاره کرد؛

ــ قابل طراحی و تولید در ابعاد استاندارد و سفارشی مطابق با درخواست مشتری

ــ پایه های پیچی با قابلیت تنظیم ارتفاع

ــ دارای شمعک مجزا به منظور سهولت در روشن کردن دستگاه

ــ قابلیت استفاده با گاز شهری و کپسول

ــ عایق بندی عالی

ــ سهولت در کارکرد

اشتراک:

نظرات بسته اند