پلمنی ، معروف ترین غذای روسیه

0

این روزها، همه جا بیشتر حرف از روسیه، غذاها ، کافی شاپ و رستوران ها و ورزشگاه های روسیه است، چرا که بازی های جام جهانی آغاز می شوند و بسیار از افراد برای تشویق تیم های محبوب خود عازم روسیه شده اند.
ما هم به بهانه جام جهانی روسیه تصمیم داریم به سراغ معذفی یکی از غذاهای محبوب و خوشمزه روسیه برویم و شما را به آن آشنا کینم.

حتما بخوانید: جام جهانی و جذاب ترین کافی شاپ های سن پترزبورگ

پلمنی یا دامپلینگ روسی

کسانی که با خرید تور جام جهانی روسیه به این کشور سفر می کنند، باید سری هم به رستوران های این کشور بزنند و حتما از غذاهای معروف آن، امتحان کنند. یکی از غذاهای معروف روسیه، همین پلمنی یا دامپلینگ روسی است.
جالب این جا است که این غذا را می توان از سوپرمارکت ها هم به راحتی تهیه کرد و بعد از خرید برای مدت 5 دقیقه جوشاند و مصرف کرد.

پلمنی ، معروف ترین غذای روسیه

پلمنی ، معروف ترین غذای روسیه

پلمنی چییست؟

این غذاهای معروف و محبوب روسی، در واقع نوعی لقمه گوشتی است که با خمیر آن با گوشت پر می شود و بسیار خوشمزه است.
درست است که این غذا، یکی از غذاهای معروف روسیه است، اما پلمنی در فست فودهای روسیه دیده نمی شوند و بیشتر در رستوران های روسیه سرو می شود.
این غذا به زبان محلی روسی ها یعنی نان گوشت و در کشورهای مختلف هم درست می شود، البته با طرز پخت متفاوت!

پلمنی چطور درست می شود؟

اگر دوست داشته باشید که این غذا را در خانه درست کنید، باید آرد را به همراه آب، تخم مرغ و نمک با هم مخلوط کنید تا خمیری به دست آید.
بعد می بایست گوشت چرخ کرده، پیاز و انواع و اقسام ادویه ها را با هم ترکیب و درون خمیر قرار دهید. این خمیر را رول کنید و به تکه های کوچک تقسیم کنید و آن را ببینید.
شما می تواند سیب زمینی، ادویه های مورد علاقه تان و گوشتی که دوست دارید، مثلا مرغ یا بره درون خیمر استفاده کنید و این غذا را به سبک خودتان درست کنید و میل کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند