پشت پرده سوالات مصاحبه‌ برای استخدام چیست؟

0

هر روز افراد بسیاری از طریق آگهی ها به دنبال کار هستند. جستجوی کار چه از طریق جراید باشد یا سایت دورکاری به مصاحبه ختم می شود.

شما در اولین مرحله برای اینکه در موقعیت شغلی مورد نظر پذیرفته شوید بایستی یک رزومه از خود ارائه بدهید. در این میان جویندگان کار هم می توانند از طریق مراجعه ی حضوری با پر کردن فرم استخدام رزومه ی کاری خود را ارائه بدهند و یا به صورت آنلاین سابقه ی کاری خود را تحت عنوان رزومه ارسال کنند. اگر هم به عنوان فریلنسر در سایت دورکاری عضو شده باشید بایستی یک رزومه ی کامل تر و جامع تری را تهیه کرده و در سایت آپلود کنید تا کارفرمایان آنلاین را تحت تاثیر قرار بدهد.

اما از هر طریقی که یک موقعیت شغلی را پیدا کرده باشید و رزومه ارسال کنید در نهایت به یک جلسه ی مصاحبه ختم می شود.
برای دورکارانی که از طریق سایتهای دورکاری می خواهند به عنوان فریلنسر فعالیت کنند در مطلب “کار از منزل, اینفوگرافیک هنر مذاکره” به راههایی که می تواند شما را در جلب مشتری کمک کند اشاره کردیم.

اما اگر بخواهید در یک شرکت به عنوان کارمند استخدام شوید باید به جلسه ی مصاحبه بروید. در برخی از شرکتها و موسسات روند مصاحبه بسیار طولانی است و در برخی با چند سوال ساده پی می برند که شما برای این کار ساخته شده اید یا نه؟

در این میان پشت پرده ی هر سوالی که از کارجو پرسیده می شود یک معنا و مفهومی پنهان است که به مصاحبه کننده در انتخاب بهتر کارمند جدید کمک می کند.

اگر شما هم جویای کار هستید، تصویر اینفوگرافیک زیر نشان می دهد که پشت پرده ی هر سوال چه هدفی از سوی مصاحبه کننده پنهان شده است. پس با سی اس وب همراه شوید:

1سایت دورکاری و راز سوالات مصاحبه

1سایت دورکاری و راز سوالات مصاحبه

اشتراک:

نظرات بسته اند