پردیس سینمایی باغ کتاب رسما افتتاح شد

1

در حالی که در شهری چون تهران با کمبود صندلی تالار و سینما روبه رو هستیم، با افتتاح رسمی پردیس سینمایی باغ کتاب تهران، به ظرفیت سینماهای پایتخت 1300 صندلی افزوده شد.

پردیس سینمایی باغ کتاب تهران

پردیس سینمایی باغ کتاب تهران

پردیس سینمایی باغ کتاب واقع در بزرگراه حقانی در زمان برگزاری سی ششمین دوره ی جشنواره ی فیلم فجر پیش از افتتاح رسمی بخشی از ظرفیتش در اختیار جشنواره قرار گرفت تا در نهایت در 25 ام بهمن ماه رسما افتتاح شد.

به گزارش سی اس وب به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، فرشاد شهیدزاده معاون ارتباطات و امور بین الملل باغ کتاب با اشاره به تجربه ی موفق این مجموعه در میزبانی از سی و ششمین جشنواره فیلم فجر و در اختیار قرار دادن صدها صندلی تالار به علاقه مندان سینما گفت: باغ کتاب در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر میزبان 44 هزار نفر از علاقه مندان سینما بوده که از نویسندگان و کارگردانان و منتقدین هنر هفتم تا مخاطبان توانستند در فضایی آرام فیلمها را  تماشا کرده و از امکانات دیگر مجموعه بهره ببرند.

شهیدزاده در خصوص بازخورد میزبانی باغ کتاب از علاقه مندان سینما گفت: کسانی که برای تماشای فیلمها به باغ کتاب مراجعه کردند از خدمات مجموعه همچون پارکینگ و نحوه ی دسترسی به مجموعه تا فضایی برای نگهداری کودکان و بوفه های متنوع غذایی ابراز رضایت کردند.

باغ کتاب مجموعه ای با یازده سالن سینمایی

به گفته ی معاون ارتباطات و اموربین الملل باغ کتاب با افتتاح رسمی پردیس سینمایی باغ کتاب ، 1300 صندلی به ظرفیت سینماهای پایتخت افزوده شده است. گفتنی است این مجموعه شامل یازده سالن نمایش با طراحی استاندارد است که سالن اصلی آن با ظرفیت 470 نفر هم کاربری سالن سینما دارد و هم تئاتر.
طبق اظهارات شهیدزاده این سالن مشابه تالار وحدت با طراحی استاندارد و چیدمان خاص صندلیهای تالار امکان برپایی همایش را هم دارد. سالنهای دیگر این مجموعه با ظرفیت 23 نفر تا 200 نفر طراحی شده اند که در نهایت مجموعه با اکران فیلم “بدون تاریخ بدون امضا”  رسما افتتاح شد.

صندلی تالار پردیس سینمایی باغ کتاب تهران

صندلی تالار پردیس سینمایی باغ کتاب تهران

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. مینو طباطبایی در

    این پردیس های سینمایی خیلی خوبن. از لحاظ طراحی و به طور کلی فضا عالی هستن. پریس سینمایی ملت هم خیلی عالیه