وقوع حریق در رستورانی در گرگان

1

روز گذشته آتش سوزی در یکی از رستورانهای گرگان رخ داد که خوشبختانه خسارات جانی به همراه نداشت.

رستورانها از جمله مکانهای در معرض خطر آتش سوزی هستند که این به دلیل وجود اجاق گاز و سایر عوامل آتش زا در این محل ست . همچنین در صورت بروز آتش سوزی در رستورانها به دلیل وجود لوازم چوبی نظیر صندلی غذا خوری و میزهای چوبی، آتش می تواند خیلی سریع توسعه پیدا کرده به طوری که مهار آن با مشکل روبه رو می شود.

حریق در رستورانی در گرگان

حریق در رستورانی در گرگان

متاسفانه در خبرهای حوادث داشتیم که رستورانی در خیابان 5 آذر گرگان در استان گلستان طعمه ی حریق شد که خیلی سریع آتش نشانان برای مهار آن اعزام شدند.

در این راستا مدیرعامل سازمان آتش نشانی گرگان گفت: آتش سوزی رخ داده در آشپزخانه ی یکی از رستوران های خیابان ۵ آذر گرگان رخ داد که مهار و اطفا شد.

به گزارش سی اس وب به نقل از مهر، مهدی قره قاشی در خصوص علت حادثه گفت: به دلیل تجمع چربی در دودکش این آشپزخانه به ناگاه دودکش منقل دچار حریق می شود.
ایشان افزود: این آتش از دودکش بالا زده و به منزل مسکونی که در مجاورت رستوران قرار داشته سرایت کرده و موجب آتش گرفتن ایزوگام سقف منزل می شود.

قره قاشی در ادامه گفت: نیروهای آتش نشانی با حضور به موقع در محل حادثه، آتش سوزی را مهار و اطفا می کنند.

به گفته ی مدیرعامل سازمان آتش نشانی گرگان، خوشبختانه این آتش سوزی خسارت جانی نداشته است. در خصوص خسارات مالی نیز خوشبختانه با وجود لوازم چوبی نظیر صندلی غذا خوری و میزهای چوبی تنها اجاق گاز وسیستم کشی برق آشپزخانه و دستگاه اسپیلت که در پشت بام قرار داشت دچار سوختگی شدند.

اشتراک:

۱ دیدگاه